Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Say Enerji’nin 580 Bin 242 Euroluk Teklifi Onaylandı

Say Yenilenebilir Enerji, ihale sonucu hakkında açıklama yaparak 580 bin 242 euroluk teklifin onaylandığını açıkladı. Detaylar haberde...
Say Enerji’nin 580 Bin 242 Euroluk Teklifi Onaylandı
Son Güncelleme: 
Yorum

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden rüzgar enerji endüstrisi sektöründe yeni ihale alınması hakkında açıklama yaptı.

Şirket, rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmekte olduğunu aktardı.

Say Yenilenebilir Enerji bu kapsamda Martifer – Construções Metalomecânicas, S.A.Ticaret’e verilen tekliflerin onaylandığını duyurdu. Üretimlerin müşterinin Portekiz’deki yerleşik üretim tesislerine sevk edileceğini belirtildi.

Tekliflerin toplam tutarının 580.242,87 euro olduğu belirtildi. Teslimatın 2024 yılı ilk iki hafta içerisinde tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.

Şirket, Çin, Güney Kore ve ABD’den sonra Portekiz’e yapılan ihracatla müşteri çeşitliliğinin artmaya devam edeceğini bildirdi.

Bunun yanında Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanmasının Yönetim Kurulunun kararıyla ertelendiği bildirildi.

Sayas Canlı Grafik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada (SAYAS) kodlu hisseleri kapanışı 79.8 TL’den yaptı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu