Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Say Enerji Milyonluk İhaleyi Aldı

Say Yenilenebilir Enerji, Çin merkezli bir şirkete verilen 2,1 milyon euroluk teklifin onaylandığını duyurdu. Detaylar haberde...
Say Enerji Milyonluk İhaleyi Aldı
HABER GİRİŞ

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden rüzgar enerji endüstrisi sektöründe yeni ihale alınması hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, rüzgar enerjisi endüstrisi sektöründe ve diğer faaliyet alanlarında satış ve pazarlama çalışmalarının kesintisiz olarak sürdürüldüğünü kaydetti.

Chengxi Shipyard Co Ltd.Ticaret unvanlı müşteriye verilen tekliflerin onaylandığını açıkladı. Üretimlerin Çin Halk Cumhuriyeti’ne sevk edileceği belirtildi.

Tekliflerin toplam tutarının 2.176.721,67 euro olduğu, 2023 yılı içerisinde tamamlanması beklendiği aktarıldı.

Şirket açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

GCM Yatırım Banner

“Teklif verme sürecine ilişkin içsel bilginin açıklanması Yönetim Kurulumuzun sırasıyla 17/7/2023 tarih ve 2023/40 sayılı Kararı aracılığıyla ertelenmiştir.”

Şirketin hisseleri borsada (SAYAS) kodu ile işlem görüyor. Açıklama öncesinde 83,15 TL’den işlem gören hisseler, açıklama sonrasında 83,7’ye yükseldi.

SAYAS kodlu hisseler saat 17.29 itibarıyla tavan yaptı. Hisseler 85.9 TL’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.