Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Santiment’in Paylaşımı Bitcoin ve Ethereum için Boğaya İşaret Ediyor

Santiment tarafından paylaşılan son rapor, yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum varlıklarını borsalardan soğuk cüzdanlara aktardığını gösteriyor.
Santiment’in Paylaşımı Bitcoin ve Ethereum için Boğaya İşaret Ediyor
HABER GİRİŞ

Kripto veri sağlayıcı Santiment’in son raporuna göre piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum, kripto borsalarından aktif olarak çekiliyor. Santiment analiz ekibi, yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum varlıklarını kripto borsalarından soğuk depolama cüzdanlarına taşımaya devam ettiğini bildirdi.

Bu iki büyük kriptonun ticaret platformlarındaki arzının daraldığını gösteriyor. Santiment, bunun mükemmel bir gösterge olmasa bile, genel olarak gelecekteki boğa koşularına işaret ettiğini belirtti. Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 26.900 dolar ve 1.800 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

BTC ve ETH borsa arzları
Kaynak: Santiment

Diğer yandan önde gelen soğuk cüzdan üreticisi Ledger, birçok müşterinin cüzdanlarını kullanmaktan vazgeçmesine neden olan bir yükseltmeyi piyasaya sürdü. Bu yatırımcıların soğuk cüzdanlara olan ilgisini artırmışa benziyor.

Ledger artık varlıkların üç şifrelenmiş parçaya bölünmesine ve üç farklı cihaza gönderilmesine izin veriyor. Topluluk, bu cüzdanların ve içinde depolanan varlıkların artık Ledger’in yeni yükseltmesiyle bilgisayar korsanları için kolay bir hedef haline gelebileceğinden endişe ediyor.

Son olarak kripto izleme aracı Whale Alert, Coinbase’den ve anonim cüzdanlar arasında yapılan birkaç büyük Bitcoin işlemini fark etti . Bunların en büyüğü 10.000 BTC taşıyordu. Diğer yedi işlem, Coinbase’den her biri 823-830 Bitcoin’lik yığınlar halinde toplam 5.813 BTC’nin soğuk cüzdanlara taşındığını gösteriyor.

GCM Yatırım Banner

Kripto paraların borsalardan, soğuk cüzdanlara aktarılması, yatırımcılar arasında yükselişin yaklaşmakta olduğu şeklinde yorumlanır.

Bitcoin, Kasım 2021’de 69.000 dolar ile tarihi zirvesine dokunduktan sonra, sürekli olarak kayıplarını artırdı. Halihazırda küresel piyasalardaki karışık ortam, Bitcoin, Ethereum ve altcoinler üzerinde baskı yaratmaya devam ediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.