Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Sanayi Devinden Dikkat Çeken Yeni Sözleşme! Yükseliş Başladı

Sanayi sektöründe faaliyet gösteren Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş., yaklaşık 3 milyon euro değerinde iş sözleşmesi imzaladığını duyurdu. Detaylar haberde;
Sanayi Devinden Dikkat Çeken Yeni Sözleşme! Yükseliş Başladı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sanayi sektöründe faaliyet gösteren Ankara merkezli Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) yeni iş ilişkilerini ve buna bağlı olarak gerçekleştirdiği sözleşmelerini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurmaya devam ediyor.

Türk vinç sektörünün dev şirketi, bugün yurt dışından bir firma ile yapmış olduğu yeni anlaşmasını duyurdu.

Bülbüloğlu Vinç’ten Yeni Sözleşme Duyurusu

Şirket tarafından 2 Kasım 2023 tarihinde KAP’a yapılan bildirimde yeni iş ilişkisine ilişkin yazılı açıklamada bulunuldu.

Açıklamada şirketin bir iştiraki olan BVS Crane Technologies Gmbh’in, ismi belirtilmeyen bir Alman firması ile sekiz adet vinç modernizasyonu işi için sözleşme imzaladığı bilgisi verildi.

Sözleşme bedelinin 2.921.662 euro olduğu ifade edildi. Söz konusu tutar, haber yazımı itibarıyla 88.238.107,43 Türk Lirası‘na karşılık gelmekte.

GCM Yatırım Banner

KAP bildiriminin devamında, sözleşme kapsamındaki modernizasyon işleminin 2025 yılının sonuna kadar tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.

Yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine etkisinin faaliyetlere etkisinin olumlu olacağının düşünüldüğü de belirtildi.

BVSAN Fiyat Grafiği 2 Kasım 2023
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

BVSAN kodu ile borsada işlem gören şirketin hisseleri iş anlaşması duyurusunun ardından yükselişe geçti.

Haber yazımı itibarıyla günlük yüzde 6’ya yakın yükselişle işlem gören BVSAN, haftalık ve aylıkta da yeşil yakmış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın