Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Sağlık Şirketinin İştiraki İhalede Milyonluk Teklif Verdi

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. iştiraki katıldığı ihalede milyonluk teklif verdi. Detaylar haberde...
Sağlık Şirketinin İştiraki İhalede Milyonluk Teklif Verdi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sağlık sektörünün bilinen şirketlerinden olan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. katıldığı ihaleleri ve yeni iş anlaşmalarını açıklamaya devam ediyor. Borsaya 2022’de katılan Oncosem, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bağlı ortaklığının katıldığı ihale ile ilgili açıklamada bulundu.

Şirket, bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil San.ve Tic.A.Ş.’nin , Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi tarafından yapılan ihaleye katıldığını açıkladı.

Söz konusu ihalenin kemoterapi ilaç hazırlama hizmet alımı konusunda olduğu paylaşıldı.

Santek’in, bahsi geçen ihalede 29 milyon 099 bin 208,10 TL bedelle en uygun teklifi verdiği belirtildi.

Oncosem Onkolojik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören hisselerine (ONCSM) göz attığımızda açılışı 177,30 TL’den yaptığı kaydedildi. Saat 10.15’de 180,60 TL’yi gören hisseler 11.40 itibarıyla 178,40 TL’ye geriledi. Hisseler yazsım sırasında 178,5 TL’den işlem gördü. Oncosem Aralık 2022’de 17,50 TL’den halka arz olmuştu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.