Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rusya’da Trafikte Yaşanmış 10 İnanılmaz Kavga Anı Görüntüsü

Trafikte yaşanan kavga olayları ile tanınan Rusya'da, ilginç görüntüleri bir araya topladık. İşte videodan çarpıcı görüntüler...
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dünyanın hemen her yerinde trafikte yaşanan kavgalara tanık olmuşuzdur. Gerek trafiğin yoğunluğu gerekse de sürücülerin karşılıklı yaptığı hataların etkisiyle birbirleri ile kavga ettiği anlar sıkça yaşanmaktadır.

Ancak bu kavgaların en şiddetli olanlarına Rusya’da rastladığımızı söyleyebiliriz. Videoda Rusya trafiğinde yaşanmış birbirinden inanılmaz 10 kavga anını izleyebilirsiniz. Sinir haliyle arabadan inen insanların yaşadıkları kavgalara bakıldığında, adeta gözlerinin döndüğü görülüyor.

Bazı şoförlerin bagajlarında bulunan levyeleri bir anda çıkarıp arabaların camlarını paramparça etmesi, Rusların trafikte kavgaya her an hazır olduğunu gösterir nitelikte. Eğer yolunuz Rusya’ya düşerse ve araç kullanmak durumunda kalırsanız her an dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.