Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rusya Eylemlerinin Dünyada Adaleti Getireceğini Savunuyor

Vladimir Putin, şu anda sadece Rusya'nın değil, tüm dünyanın değiştiğini ve eylemlerin dünyadaki herkesin eşit olduğunu gösterdiğini söyledi. İşte detaylar;
Rusya Eylemlerinin Dünyada Adaleti Getireceğini Savunuyor
HABER GİRİŞ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus Çocuk ve Gençlik Hareketi’nin ilk kongresinde katılımcılara bir videolu mesaj ile seslendi. Putin, ülkesinde ve dünyada meydana gelen tüm değişikliklerin daha iyiye yol açtığını savundu.

Putin seslenişinde, Rusya’nın şu anki eylemleriyle dünyadaki herkesin eşit olduğunu ve eylemlerin dünyayı daha adil bir hale getireceğine dair inancını dile getirdi.

Büyük değişikliklerin sadece Rusya’da olmadığına dikkat çeken Rus lider, tüm dünyanın değiştiğini vurguladı. Bu değişikliklerinse daha iyiye yol açan değişiklikler olduğunu savundu.

Tüm İnsanlar Eşit Herkes Saygı Görmeli

Rusya’nın şu anki eylemlerine işaret eden Putin, “Kararlılığımızla ve aynı zamanda niyetimizin, planlarımızın, ilkelerimizin açıklığıyla dünyayı daha adil hale getirebileceğimizi umuyorum.” diyerek düşüncelerini bildirdi.

Tüm insanların gerçek anlamda eşit olduğunu belirten Putin, herkesin saygı görme, geleneklerini takip etme, kendi öz dilini konuşma, atalarını onurlandırma hakkına sahip olduğu ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Kişinin hangi koşullarda yetiştiğine ve nasıl bir aileden geldiğine bakılmaması gerektiğine vurguda bulunan Putin, herkesin kendini azami olarak değerlendirme imkanına sahip olduğu bir dünyayı dile getirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın