Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Rus GAZelle Next Kamyonetin Gösterge Paneline “Tetris Oyunu” Koydu!

Rus GAZelle şirketi, Next marka kamyonetinin gösterge paneline 30 yıl uğraşsanız bulamayacağınız 90'lı yılların oyunu Tetris'ini yerleştirmiş.
Son Güncelleme: 
Yorum

Bir taraftan teknolojide zihin bulandıran icatlar olurken, diğer tarafta da gördüğümüz üzere can sıkıntısına birebir aktiviteler düşünülüyor. Neden bulamazsanız dedim çünkü, oyunu gösterge panelinde aktif hale getirebilmek için farklı tuş kombinasyonları bulunuyor.

Videoda da gördüğünüz üzere oyunu açabilmek için birçok yere basılması gerekiyor Ne yaptığını söyleyelim. Oyuna başlamak için ilk önce sinyal kolunu sağa işaret verecek şekilde 3 kere basıyoruz. Sonrasında 2 kez kısa farlarınızı yakıp söndürüyorsunuz ve 5 kez debriyaja basıp çekme hareketlerini yaptıktan sonra ekrana Tetris geliyor.

Aslında kadın alışverişlerini veya sıkışık trafikte bekleyen erkekler için iyi bir vakit geçirme aracı olabilir. Yönlendirmeleri de araçların paneli üzerinde bulunan yuvarlak kilometre düğmeleri ile yapabiliyorsunuz. Aslında gayet sempatik ve değişik bir düşünce olmuş.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu