Paylaşım

Rus GAZelle Next Kamyonetin Gösterge Paneline “Tetris Oyunu” Koydu!

 

Bir taraftan teknolojide zihin bulandıran icatlar olurken, diğer tarafta da gördüğümüz üzere can sıkıntısına birebir aktiviteler düşünülüyor. Rus GAZelle şirketi, Next marka kamyonetinin gösterge paneline 30 yıl uğraşsanız bulamayacağınız 90’lı yılların oyunu Tetris’ini yerleştirmişler. Neden bulamazsanız dedim çünkü, oyunu gösterge panelinde aktif hale getirebilmek için farklı tuş kombinasyonları bulunuyor.

Videoda da gördüğünüz üzere oyunu açabilmek için birçok yere basılması gerekiyor Ne yaptığını söyleyelim. Oyuna başlamak için ilk önce sinyal kolunu sağa işaret verecek şekilde 3 kere basıyoruz. Sonrasında 2 kez kısa farlarınızı yakıp söndürüyorsunuz ve 5 kez debriyaja basıp çekme hareketlerini yaptıktan sonra ekrana Tetris geliyor.

Aslında kadın alışverişlerini veya sıkışık trafikte bekleyen erkekler için iyi bir vakit geçirme aracı olabilir. Yönlendirmeleri de araçların paneli üzerinde bulunan yuvarlak kilometre düğmeleri ile yapabiliyorsunuz. Aslında gayet sempatik ve değişik bir düşünce olmuş.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur