Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rönesans Gayrimenkul Yatırım için İzahname Değişikliği Geldi

Yatırım Menkul Değerler, halka arzı için talep toplamaya hazırlanırken, Ak Yatırım Menkul Değerler’den izahnamedeki değişikliklere ilişkin bildirim geldi.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım için İzahname Değişikliği Geldi
HABER GİRİŞ

Yarın halka arz işlemleri için talep toplamaya hazırlanan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. için aracı kurumlardan bildirimler gelmeye devam ediyor. Dün Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Rönesans Gayrimenkul Yatırım için fiyat tespit raporuna ilişkin analist görüşünü paylaştıktan sonra bugün Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’den bildirim geldi.

Ak Yatırım, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. için izahnamedeki değişiklikleri paylaştı.

Açıklamada, şirket paylarının halka arzına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından 4 Nisan 2024 tarihinde onaylanan ve bir gün sonra duyurulan izahnamede değişikliğe gidildiği kaydedildi.

Açıklama metninde, “İzahnamenin 25.1.3.2. bölümünün 327. sayfasında; aracı kurumların teminata kabul edecekleri kıymetler ile ilgili güncelleme yapılmıştır. İlgili tüm taraflarca yeniden imzalanmış ve SPK tarafından 15.04.2024 tarihinde onaylanmıştır” denildi.

Halka arz büyüklüğü 4,5 milyar TL olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın halka arzı için 17.04.2024 – 19.04.2024 tarihleri arasında 135 TL fiyattan talep toplanacak.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın