Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Resmi Gazete’de Yayımlandı! 4 Milletlerarası Anlaşma Onaylandı

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında 4 milletlerarası anlaşma yayımlandı. Detaylar haberde...
Resmi Gazete’de Yayımlandı! 4 Milletlerarası Anlaşma Onaylandı
HABER GİRİŞ

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında birçok milletlerarası andlaşmalar yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kosova Cumhuriyeti, Kongo Cumhuriyeti, Kazakistan Cumhuriyeti ve Avrupa Komisyonu ile yapılan andlaşmalar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

“Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kosova Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Ormancılık Alanında İş Birliğine Dair Mutabakat Zaptının Onaylanması” hakkında karar verildi.

Söz konusu anlaşma 1 Mart 2022’de Ankara’da imzalanmıştı.

Bunun yanında 28 Nisan 2017’de Antalya’da imzalanan “Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kongo Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Alanında İşbirliği Anlaşması’nın İlişik Notalarla Birlikte Onaylanması”na karar verildi.

Ayrıca “Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kazakistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Bitki Koruma ve Bitki Karantinası Alanında İş Birliği Anlaşması” ve “Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Avrupa Komisyonu Arasında (Interreg VI-A) IPA Türkiye-Bulgaristan Programı’na İlişkin Finansman Anlaşması” onaylandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.