Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Resmi Açıklama Geldi: Şirket Yatırımcılarına Bugün Ödeme Yapacak

Yatırımcılarına temettü ödemesi yapacak olan Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.’nin 4. taksit temettülerine dair resmi açıklama geldi. Detaylar haberde;
Resmi Açıklama Geldi: Şirket Yatırımcılarına Bugün Ödeme Yapacak
HABER GİRİŞ

Bu hafta temettü dağıtımına çıkacak borsa devleri arasında yer alan Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. hissedarlarının beklediği açıklama geldi. Borsa İstanbul A.Ş.’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştığı açıklamada, şirketin temettü ödemesine ilişkin bilgi verildi.

Nisan ayında hissedarlarına hem temettü ödemesi hem de pay dağıtımı yapan şirketin pay başına brüt temettü tutarının 0,16 TL ve teorik fiyatın 51,94 TL olduğu kaydedildi.

Temettü verimi yüzde 1,45 oranında olacak şirketin bugün itibarıyla 4. taksit temettülerinin dağıtımı yapılacak.

Duran Doğan Hisse 21-11-2023
Kaynak: Paratic Piyasalar

Borsa İstanbul’da DURDO koduyla işlem gören şirket hisseleri yatırımcısına sunduğu kazancı son günlerde düşük tuttu.

Güne sınırlı bir artışla pozitif seviyede giriş yapsa da yazım anında eksiyi gördü. TSİ 10.39 itibarıyla yüzde 1’in üzerinde düşen şirket hisseleri 52 liradan işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.