Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rekt: ETH, MATIC ve Yüzde 232 Artan O Altcoin için Sırada Bu Var!

Popüler analist Ethereum, Polygon ve bir haftada değerini yüzde 232 artıran o altcoini nelerin beklediğine değindi. Detaylar haberde;
Rekt: ETH, MATIC ve Yüzde 232 Artan O Altcoin için Sırada Bu Var!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Yakından takip edilen kripto stratejisti Rekt Capital, Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere üç altcoinin güncel durumunu analiz etti. Rekt’in radarındaki diğer altcoin son dönemde iyi çıkış yakalayan Band Protocol (BAND) oldu.

Twitter hesabından 330 bin takipçisine seslenen isim ilk olarak piyasa değeriyle en büyük altcoin konumundaki Ethereum’a değindi.

“ETH Uzun Rallilere Hazır”

Altcoinin 1.448 dolarda desteğin üzerinde kaldığı sürece büyük olasılıkla uzun rallilere hazır olduğunu söyledi:

ETH yeniden testi, siyah trend çizgisinden mükemmel bir düşüş ve geri tepmenin ardından şu ana kadar başarılı. ETH bu yüksek seviyeleri korumaya devam ettiği sürece, çıkışı onaylayabilmeli ve 1.700 ila 1.880 dolar (turuncu) seviyelerine meydan okuyabilmelidir.”

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @rektcapital

ETH, haber yazımı esnasında son 24 saatte yüzde 1.5 düşüşle 1.590 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

GCM Yatırım Banner

“MATIC için Bu Seviyeler Belirleyici Olacak”

ETH’nin ardından sırada blockchain ölçekleme çözümü Polygon var. Rekt, MATIC yatırımcılarının, altcoinin geçen hafta yüzde 50’den fazla patlama yaşamasının ardından kısa bir düzeltme dönemine tanıklık etmesini bekliyor.

Analistin MATIC düşünceleri şu şekilde:

“MATIC, çıkıştan bu yana yüzde 54’lük ralliye imza atarak siyah renkli 1.32 dolar seviyesine yükseldi. Mavinin üzerinde haftalık bir kapanış, MATIC’i yeniden test girişimi için maviye kısa vadeli bir düşüşe ayarlayabilir.”

Rekt, oradaki yeniden testin başarılı olması halinde, MATIC’in siyah zirveleri bir kez daha gözden geçireceğinin altını çizdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @rektcapital

Grafiğe bakıldığında analist, MATIC için bir sonraki hedefini yaklaşık 1.32 dolara kadar sürdürebilmeden önce 1.07 dolar seviyesine doğru bir düşüş öngörüyor gibi görünüyor.

MATIC, haber yazımı esnasında son 24 saatte yüzde 4 yükselişle 1.26 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

“BAND için 2.70 Dolar Seviyesi Önemli”

Stratejistin radarındaki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileriyle birleştirmeyi amaçlayan bir ağ olan Band Protocol (BAND).

Rekt’e göre altcoin 2.70 dolarlık direnci desteğe çeviremezse, BAND’ın geçen hafta imza attığı yaklaşık yüzde 232’lik meteorik rallisi reddedilebilir:

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @rektcapital

“BAND birleşik direncin altında kalırsa (kırmızı kutu ve siyah alt düşük) trendin yukarı yönlü devam etme şansı azalıyor. Daha yükseğe çıkmak için bu alanı desteğe geri alması gerekiyor. Aksi takdirde sırada 1.80 dolara bir düşüş olabilir.”

BAND, haber yazımı esnasında son 24 saatte yüzde 6.5’luk düşüşle 2.49 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.