Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rekor Katılım Alan Ebebek’in İşlem Tarihi Açıklandı!

Yatırımcıların radarında olan Ebebek Mağazacılık’ın işlem tarihi KAP üzerinden duyuruldu. İşte detaylar;
Rekor Katılım Alan Ebebek’in İşlem Tarihi Açıklandı!
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da halka arzlar tam gaz devam ederken yatırımcılar da şirketlerle ilgili detayları yakından takip ediyor. Gün içinde halka arz sonuçları açıklanan ve rekor katılım alan Ebebek Mağazacılık A.Ş’nin işlem tarihiyle ilgili açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapıldı.

Borsa İstanbul tarafından paylaşılan duyuruda Ebebek’in sermayesini temsil eden 160.000.000 TL nominal değerli paylarının Kotasyon Yönergisi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kotaya alındığı belirtildi.

Rekor Katılım Alan Ebebek’in İşlem Tarihi Açıklandı!Kaynak: KAP

Halka arz edilen 40.000.000 TL nominal değerli şirket paylarının 07.09.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 46,50 TL/pay baz fiyat üzerinden sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı açıklandı. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği paylaşıldı.

Ebebek Mağazacılık’ın halka arzına 3.917.194 bireysel yatırımcı başvururken talebi karşılanan yatırımcı sayısı 3.804.835 oldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın