Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rekabet Kurumu Açıkladı! Bazı Devralma İşlemleri Onaylandı

Rekabet Kurumu bazı devralma işlemlerine onay verildiğini açıkladı. Detaylar haberde...
Rekabet Kurumu Açıkladı! Bazı Devralma İşlemleri Onaylandı
HABER GİRİŞ

Rekabet Kurumu bugün internet sitesinden yaptığı açıklamada bazı devralma işlemlerine onay verdiğini açıkladı.

Rekabet Kurumu, SCADAfence LTD. hisselerinin tamamının Honeywell International Sarl tarafından devralınması işlemine izin verildiğini duyurdu.

Bunun yanında Co-One OÜ’nün ortak kontrolünün Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Anonim Şirketi Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından devralınması işlemine, Gulf Insurance Group K.S.C.P.nin tek kontrolünün, Fairfax (Barbados) International Corp. aracılığıyla Fairfax Financial Holdings Limited tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Gulf Insurance Group K.S.C.P.nin tek kontrolünün, Fairfax (Barbados) International Corp. aracılığıyla Fairfax Financial Holdings Limited tarafından devralınmasına izin verdi.

Ayrıca Hedef Araç Kiralama ve Servis AŞ tarafından Letgo Mobil İnternet Servisleri ve Ticaret AŞ ve Letgo Services BV’nin devralınması işlemine onay verildi.

GCM Yatırım Banner

Hobi Parfümeri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.nin 22 adet mağazasının kiracılık haklarının ve sabit kıymetlerinin Migros Ticaret AŞ tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.