Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Rekabet Kurumu Açıkladı! Bazı Devralma İşlemleri Onaylandı

Rekabet Kurumu bazı devralma işlemlerine onay verildiğini açıkladı. Detaylar haberde...
Rekabet Kurumu Açıkladı! Bazı Devralma İşlemleri Onaylandı
Yorum

Rekabet Kurumu bugün internet sitesinden yaptığı açıklamada bazı devralma işlemlerine onay verdiğini açıkladı.

Rekabet Kurumu, SCADAfence LTD. hisselerinin tamamının Honeywell International Sarl tarafından devralınması işlemine izin verildiğini duyurdu.

Bunun yanında Co-One OÜ’nün ortak kontrolünün Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Anonim Şirketi Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından devralınması işlemine, Gulf Insurance Group K.S.C.P.nin tek kontrolünün, Fairfax (Barbados) International Corp. aracılığıyla Fairfax Financial Holdings Limited tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Gulf Insurance Group K.S.C.P.nin tek kontrolünün, Fairfax (Barbados) International Corp. aracılığıyla Fairfax Financial Holdings Limited tarafından devralınmasına izin verdi.

Ayrıca Hedef Araç Kiralama ve Servis AŞ tarafından Letgo Mobil İnternet Servisleri ve Ticaret AŞ ve Letgo Services BV’nin devralınması işlemine onay verildi.

Hobi Parfümeri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.nin 22 adet mağazasının kiracılık haklarının ve sabit kıymetlerinin Migros Ticaret AŞ tarafından devralınması işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu