Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rapor Çıktı: Kısa Vadede 300X Dev Potansiyelli 3 Meme Coin!

Son dönemde farklı meme coin kategorilerinde gözle görülür yükseliş hareketleri gerçekleşirken, analistler 300 kat artış potansiyelli coinleri sıraladı. Detaylar;
Rapor Çıktı: Kısa Vadede 300X Dev Potansiyelli 3 Meme Coin!
HABER GİRİŞ

Meme coin kategorisi, bu hafta rekor fiyat artışları kaydeden tokenlarıyla en çok kazandıran coin kategorilerinin ön sıralarında yer alıyor. Daha geniş pazar sıçramasının bir sonucu olarak tüm kategorilere giriş görülürken, meme coinler bu fırsatı oldukça iyi değerlendirmiş görünüyor.

Yüksekten uçan Solana meme coinleri, 10,2 milyar dolarlık piyasa değeriyle yüzde 4,2’lik bir kazanç elde ederken, en büyük kazanç sağlayanlar ise yaklaşan Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimleri nedeniyle siyasi temalı kripto varlıklar oldu. Meme coin piyasasının genel değeri 69,6 milyar dolar iken işlem hacimleri 6,6 milyar dolara yükseldi.

Pazara artan girişlerle birlikte, boğalar ve tüccarlar daha fazla coinin geleceğine ilişkin piyasa tahminleri yaptı. Bunlardan biri olan kripto analisti David Pokima, kısa vadede 300 kat yükseliş potansiyeli taşıyan 3 meme coini öne çıkardı.

Cramer Coin (CRAMER)

Son 24 saat içinde, kripto piyasasındaki kazancını yüzde 207 artırarak 0,0025 dolar seviyesine kadar çıkan Cramer Coin’e dikkat çeken analist, geçen haftalarda varlığın etrafında yüzde 231’lik kazanç sağlayan girişler görüldüğünü belirtti.

CRAMER Günü Büyük Yükselişle Geçiriyor
Kaynak: CoinGecko

Zincir üstü verilerin günlük işlem hacminin 1,8 milyon dolar ve piyasa değerinin 2,1 milyon doların üzerine çıktığını gösterdiğini söyleyen isim, meme coinin geleceğinin kısa vadede parlak göründüğünü ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Obema

Pokima, gösterdiği yükseliş performansıyla son 48 saat içinde siyasi temalı tokenlar arasında en yüksek getiri sağlayanı olan Obema’ya girişlerin, daha geniş bir piyasa sıçraması ve yaklaşan ABD Başkanlık seçimleri nedeniyle bu hafta yükseldiğini bildirdi.

Eski ABD Başkanı Barack Obama örnek alınarak modelenen coinin, son günlerdeki güçlü duruşunu vurgulayan isim, 0,014 dolar civarında işlem gören Obema’nın günlük işlem hacminin 5,6 milyon dolar seviyesinde olduğu bilgisini verdi.

Kakaxa

Analistin listesindeki diğer coin ise gün içinde yüzde 140,9’a varan artışla yeşil bölgede kalmaya devam eden Kakaxa oldu.

KAKAXA Bugün Yüzde 100'ün Üzerinde Yükseldi
Kaynak: CoinMarketCap

Performansıyla Kakaxa’nın dikkat edilmesi gereken meme coinler arasına katıldığını söyleyen uzman, haftalık yüzde 151 kazanç elde eden coinin pazarında, boğaların yeni zirvelere işaret etmesiyle işlem hacminin 1,4 milyon dolar olduğunu belirtti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.