Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ral Yatırım’ın İştiraki Milyarlık Teklif Verdi!

Hisseleri yıllık yüzde 231,56 kazandıran Ral Yatırım bağlı ortaklığının katıldığı ihalede milyarlık teklif verdiğini duyurdu. Detaylar haberde...
Ral Yatırım’ın İştiraki Milyarlık Teklif Verdi!
HABER GİRİŞ

Ral Yatırım Holding A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden şirketin bağlı ortaklığının katıldığı ihale ile ilgili açıklamada bulundu.

Şirket, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen Malatya- Yeşilyurt 1551 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi konulu ihalenin birinci oturumunun gerçekleştiği not edildi.

Şirketin bağlı ortaklığı Ral Yapı Mühendislik A.Ş.’nin yüzde 51 ortak olduğu MÇ Müteaahhitlik Yapı İnşaat A.Ş.’nin ve üçüncü taraf olan Mustafa Ekşi İnşaat Turizm SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ’den oluşan iş ortaklığının ihalede teklif verdiği aktarıldı.

Ral Yatırım Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Söz konusu ihalenin birinci oturumunda 5 milyar 400 milyon TL teklif verildiği not edildi. Katılımcılar arasında en düşük teklifin verdiği not edildi.

İkinci oturum için davet beklendiği bildirildi. Bugün açılışı 125,10 TL’den yapan hisseler, sabah saatlerinde 127,5 TL’ye iğne attı. Hisseler saat 12.35’te 123,30 TL’ye geriledi. Sonrasında tekrar yükselişe geçen hisseler yazım sırasında 124,6 TL’ye yükseldi.

GCM Yatırım Banner

RALYH hisseleri yıllık bazda yüzde 231,56 kazandırırken, aylık bazda yüzde 50,21 kazandırdı. Haftalık bazda kaybı yüzde 4’ü geçti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.