Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

QUA Granit Türkiye’nin En Büyüğü Oldu

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret, yıllık kapasitesini artırarak Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi haline geldi. Detaylar haberde...
QUA Granit Türkiye’nin En Büyüğü Oldu
HABER GİRİŞ

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret, yer kaplama sektöründeki en yüksek katma değere sahip ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Yıllık kapasitesini artıran QUA Granite, Türkiye’nin en büyüğü oldu.

Şirket, yeni açılan üretim hattıyla birlikte yıllık kapasitesini halihazırda 41 milyon metrekareye çıkardı. Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi haline geldi.

Ayrıca Avrupa’nın en büyük 2 cm granite üreticisi QUA Granite, ürün portföyünü çeşitlendirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

QUA Granite Satış Direktörü Yasin Erdoğan, ülkenin dört bir yanında kaliteyi ve estetiği bir araya getiren ürünleri daha fazla kişiye sunmak için çabaladıklarını söyledi.

Bu seneki hedefleri hakkında konuşan Erdoğan, 81 ilin tamamında mağazalar ve satış noktalarıyla var olmak olduğunu bildirdi.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

Amacın Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle daha yakın olmak ve onlara en kaliteli granit ürünleri sunmak olduğunu söyledi.

Çok yakında tüm illerdeki müşterilerin, mağazalara ulaşacağını aktardı.

QUA Granite yetkilisi, “Doğanın güzelliklerini halkımızın evlerine, iş yerlerine ve hayatına taşıyan ürünlerimizle, mekânlara estetik ve şıklık katıyoruz. Türkiye’de 7 bölgeye yayılan 60’ın üzerinde yetkili satıcıyla hizmet verirken 5 kıtada, başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.” dedi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.