Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

QNB Finansinvest Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası Seçildi

QNB Finansinvest World Finance Banking Awards 2023 ödüllerinde Türkiye'nin en iyi yatırım bankası olarak seçildi.
QNB Finansinvest Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası Seçildi
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

2008 yılından bu yana gerçekleştirilen World Finance Banking Awards (Dünya Finans Bankacılık Ödülleri) töreninde, bu yıl da ödüller sahiplerini buldu. World Finance Bankacılık Ödülleri, belirsiz makroekonomik dönemde dünya çapında bankaları analiz ederek önemli veriler sundu.

Yatırım, sürdürülebilirlik, inovasyon, ticari, bireysel ve özel bankacılık alanlarında sektörün en iyileri ödüllendirilirken, ülkelerin en iyi yatırım bankaları açıklandı.

Buna göre QNB Finansinvest, Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası olarak seçildi. QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz, “Sektörümüzü derinleştirmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl, liderlik ettiğimiz halka arzlarla yenilenebilir enerji, tekstil, demir-çelik ve teknoloji sektörlerinde önemli şirketleri sermaye piyasalarına kazandırdık.” dedi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: World Finance

2022 yılında Sun Tekstil ve Kocaer Çelik’in halka arz süreçlerinde lider olarak, Smart Güneş ve Aztek Teknoloji’nin halka arzlarında ise eş lider olarak yer aldıklarını hatırlattı.

Toplamda 3,1 milyar TL halka arz büyüklüğüne ulaştıklarını ve elde ettikleri başarıların müşterilerin güçlü bir şekilde benimsendiğini söyledi.

GCM Yatırım Banner

“World Finance Banking Awards 2023’te kazandığımız, Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası ödülüyle de başarılarımızın tanınmasından dolayı büyük mutluluk duyuyorum” diyen Karagöz, ekip arkadaşlarını da tebrik etti.

Garanti BBVA ise en sürdürülebilir banka ödülüne layık görüldü.

Dünyanın en iyi yatırım bankaları listesinde Arjantin’den Puente, Brezilya’dan BTG Pactual, Kolombiya’dan BTG Pactual, Fransa’dan BNP Paribas, Almanya’dan Deutsche Bank, Hollanda’dan ABN AMRO isimleri yer aldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.