Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

QNB Finansbank En İyi Dijital KOBİ Bankası Seçildi

QNB Finansbank sektörün en önemli yayınlarından biri olan Global Finance dergisi tarafından Türkiye’nin ve Batı Avrupa’nın En İyi Dijital KOBİ Bankası ödülüne layık görüldü.
QNB Finansbank En İyi Dijital KOBİ Bankası Seçildi
YAYINLANMA ZAMANI

Global Finance Dergisi’nden QNB Finansbank’a ödül geldi. QNB Finansbank, her yıl düzenlenen programda Türkiye’nin hem de Batı Avrupa Bölgesi’nin En İyi Dijital KOBİ Bankası ödülüne layık görüldü. QNB Finansbank, bu yıl 24.’sü düzenlenen ödül töreninde Dijital Köprü ile söz konusu ödülün sahibi oldu.

Program kapsamında 150’den fazla ülke, 9 farklı bölgeden banka değerlendiriliyor. Seçimler ise dergi editörleri, bağımsız araştırma kuruluşları, finansal kurum yöneticileri ve teknoloji uzmanlarının görüşlerine başvurularak yapılıyor.

Yüz Binlerce KOBİ’nin Yanında Olduk

QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım, banka olarak dijital dönüşüm ve dijitalleşme alanında hayata geçirdikleri Dijital Köprü Platformu ile bugüne kadar yüz binlerce KOBİ’nin dijital dönüşüm yolculuğunda yanlarında olduklarını açıkladı.

Dijital Köprü ile amaçlarının ilk günden bu yana KOBİ’lerin ihtiyaçlarını, yenilikçi çözümlerle tek bir platformda ve tek bir şifreyle karşılayabilmelerini sağlayacak bir ‘Super App’ oluşturmak olduğunu belirtti.

Bugün ise 17 farklı çözümü ile Dijital Köprü, bankacılık, e-Dönüşüm, e-Ticaret, yönetimsel ve finansal çözümleri tek bir platformda toplayarak, Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı dijital KOBİ ekosistemi olarak öncü konumda çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekledi.

GCM Yatırım Banner

Aldıkları ödülün, projenin başarısının ve etkisinin tanındığının göstergesi olduğunu, aynı zamanda kendileri için daha iyi hizmet vermek adına ilham kaynağı olduğunu ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.