Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

PSGYO, EKGYO ve DOAS’tan Son Duyurular

KAP’tan yatırımcılara bilgi veren PSGYO imzaladığı dev sözleşmeyi, DOAS ise şarj sistemi şirketi kurduğunu duyurdu. İşte detaylar;
PSGYO, EKGYO ve DOAS’tan Son Duyurular
HABER GİRİŞ

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden dev sözleşme hakkında bilgi verdi. Şirket, Muğla Bodrum Türkbüklü Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nin sözleşmesinin Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Pasifik Bodrum Adi Ortaklığı arasında imzalandığını duyurdu.

Sözleşme kapsamında arsa atışı karşılığı satış toplam gelirin 7.770.000.000 TL, yüklenici pay gelir oranının yüzde 55, yüklenici payı toplam gelirin 4.273.500.000 TL olduğu ifade edildi.

PSGYO, paylaştığı sözleşmeden güç alarak 16 Mayıs’ta tavandan işlem gördü ve kapanışını yüzde 10 artışla 5,3 TL’den gerçekleştirdi.

Doğuş Otomotiv

DOAS koduyla işlem gören Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret, yüzde 100’üne iştirak ettiği 50 milyon TL sermayeli Doğuş Şarj Sistemleri Pazarlama ve Ticaret (D Power) ünvanlı şirket kuruluşunun Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilerek tamamlandığını duyurdu.

Kurulan şirketin şarj ünitesi, şarj istasyonları ve şarj ağı kurulması, işletilmesi ve şarj hizmeti sunulması konularında faaliyet göstereceği belirtildi.

GCM Yatırım Banner

DOAS, günlük yüzde 2,3 artışla 130 TL’den işlem gördü. Şirketin hisseleri haftalık yüzde 7, aylık yüzde 2,3, yıllık ise yüzde 116,2 oranında prim yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.