Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Powerbridge Technologies, Hong Kong’da Kripto Para Madencilik Tesisi Kuruyor

Şirket Hong Kong bölgesinde yeni madenci kuleleri kuracak.
Powerbridge Technologies, Hong Kong’da Kripto Para Madencilik Tesisi Kuruyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Powerbridge Technologies Hong Kong’da kripto para madenciliği yapmak üzere yeni tesisler kuruyor. Şirket özellikle Bitcoin ve Ethereum için madencilik operasyonlarını başlatıyor. Kurulacak olan kripto para birimi operasyonlarında, çevre dostu, yeşil ve sürdürülebilir enerji kullanılacak.

Powercrypto, Hong Kong’da yaklaşık 60 PH/s hashrate sahip 600 yüksek performanslı BTC madencilik makinesini ve yaklaşık 1.000 GH hashrate sahip 2.000 yüksek performanslı ETH madencilik makinesini kapsayan 2.600 yüksek performanslı madencilik teçhizatının dağıtımını tamamlamayı planlıyor.

Firma BTC ve ETH madenciliğinde genel hashrate seviyesini artırmayı amaçlıyor. Ayrıca Kuzey Amerika ve Asya’da yeni madencilik filolarının kurulacağı kaydedildi.

Powerbridge Technologies Başkanı Stewart Lor , yüksek performanslı çevre dostu kripto madenciliği filolarının gelirlerini önemli ölçüde hızlandırmasını beklediklerini söyledi.

Büyüme odaklı bir teknoloji şirketi olan Powerbridge Technologies Co., Ltd., öncelikle SaaS çözümleri ve Blockchain uygulamaları sunuyor.

Son dönemde Çin hükümeti madenciler üzerindeki baskısını artırdı. Şirketler başta Kuzey Amerika olmak üzere tesislerini başla ülkelere taşımaya başladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%