Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Altcoindeki Dikkate Değer O Artış Fiyatı Uçurabilir!

Shibarium işlem faaliyetleri pazar büyümesinin ortasında dikkat çekici artış gösterdi. Ekosistemdeki gelişmeler SHIB fiyatına yansıyacak mı? Detaylar;
Popüler Altcoindeki Dikkate Değer O Artış Fiyatı Uçurabilir!
HABER GİRİŞ

Shiba Inu katman 2 blok zinciri platformu Shibarium, platform üzerinde gerçekleştirilen işlem faaliyetlerinde kayda değer bir artış sergiledi. Son dönemdeki günlük işlem performansı, yeni bir aylık en yüksek seviyeye ulaşılmasını sağladı.

Shibarium’un piyasaya sürülmesinden bu yana işlem sayısı hızla arttı ve bugüne kadar birçok dikkate değer kriteri aştı. Shibariumscan’den alınan son veriler günlük işlemlerde yaklaşık 3 milyona yükselen bir artış olduğunu ortaya koydu.

Günlük işlemlerin 3 milyon kilometre taşına yükselmesi, ağın bu ay gördüğü en yüksek rakama işaret ediyor. Bu artış, aynı zamanda ağdaki günlük işlem sayısının yaklaşık 1,07 milyona düşmesinden haftalar sonra gerçekleşmiş oldu.

Sonuç olarak bu kayda değer yükseliş, Shibarium’un son birkaç hafta içinde ne kadar hızlı yayıldığını göstermesine bağlı olarak önemli bir gelişme gibi görünüyor. Bununla birlikte, ortaya çıkan rakamların Aralık ayında kaydedilen en yüksek seviyenin hala altında olduğu da belirtiliyor.

Shiba Inu Fiyatı 20 Şubat 2024'te Yükseliş Eğiliminde Görünüyor
Kaynak: Kraken

Shibarium, günlük işlemlerinin 7,5 milyon civarında zirveye ulaşmasından önce ağ aktivitesinde büyük artışlar görmüştü. 7 milyon sınırını geçtikten sonra bir ay boyunca bu seviyenin üzerinde kalmayı başardı ve ardından Ocak ayında neredeyse yüzde 50 oranında düşüş gösterdi.

GCM Yatırım Banner

Shibariumscan’den alınan veriler ayrıca ağın genel işlemlerinde önemli bir kilometre taşına ulaştığını gösteriyor. Buna göre lansmanından bu yana platformda kaydedilen toplam işlem sayısı 357 milyonu aşmış durumda.

Ağdaki Rakamlar Büyüyor

Ayrıca, ağda kayıtlı toplam etkileşimli cüzdan adresi sayısı şu anda 1,35 milyonun üzerine çıktı. Buna ek olarak, ağ kullanımında yüzde 51‘in üzerinde artış görüldü ve bu da benimsenmedeki artışa işaret ediyor.

Shibarium ağ aktivitesindeki bu keskin artış nedeniyle, yatırımcıların Shiba Inu’ya olan ilgisinin artması ve bunun SHIB ekosistemindeki diğer tüm projeleri ve kripto varlıklarını desteklemesi bekleniyor. Uzmanlar, bu olumlu gelişmelerin, nihayetinde SHIB fiyatında yükselişi destekleyen etkenler arasında yer alacağının altını çiziyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın