Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Popüler Altcoin 0,48 Dolardan 6,4 Dolara Sıçrayabilir!

Ripple ağının yerel para birimi XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru mu ilerliyor? Altcoin için son fiyat tahminleri dikkat çekti! Detaylar;
Popüler Altcoin 0,48 Dolardan 6,4 Dolara Sıçrayabilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası bugün Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve daha birçok kripto paranın önemli kazançlar elde etmesiyle yeşile büründü. Ripple ağının XRP’si ise günlük bazda yüzde 1,1’lik hafif bir fiyat artışı kaydederek yazım itibarıyla 0,475 dolar civarında işlem görüyor.

Kazançlarda bazı diğer kripto paraların gerisinde kalsa da olumlu teknik göstergeler ve Ripple ile SEC davasındaki potansiyel yasal zafer umutları nedeniyle XRP’nin önemli ölçüde fiyat artışı yaşayacağına dair tahminler sıklıkla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Analistler, varlığın 2,90 dolar ila 16,10 dolar arasında bir değere ulaşacağını öngörürken, bazıları belirli koşulların yerine getirilmesi halinde daha da yüksek fiyatlar öngörüyor.

XRP’nin Sonraki Potansiyel Hedefleri

Varlığın henüz bir boğa koşusu yaşamadığına inanan ve fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseleceğini öngören isimlerden birisi de Egrag Crypto.

Egrag Crypto'dan Büyük XRP Yükselişi Tahmini Geldi
Kaynak: X / @egragcrypto

Analist, sosyal medya platformu X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, XRP’nin aylık zaman dilimi mum oluşumunun Fibonacci 0,236 olarak bilinen büyük bir direnç seviyesinin üzerinde kapandığını belirtti.

GCM Yatırım Banner

Tüccar bu hareketi doğal bir konsolidasyon olarak tanımladı ve ardından Fibonacci 1,618’e (6,40 dolar) sıçrama beklediğini dile getirdi. Paylaşımının devamında XRP yatırımcılarına seslenen isim, “Zamanımız gelecek ve Sirius (gece gökyüzündeki en parlak yıldız) kadar parlak olacak!” ifadesini kullandı.

Brett Hill ve Armando Pantoja da XRP için yükseliş beklentisini açıklayan analistler arasında yer alıyor.

XRP’nin Yükselişine Katkı Sağlayacak 3 Unsur

Hill, XRP’nin bir sonraki hedefinin 2,90 ila 16,10 dolar arasında olabileceğini öne sürerken, Pantoja ise 5 dolarlık kilometre taşına doğru bir fiyat sıçramasını tetikleyebilecek üç önemli faktör sundu.

Analist, XRP’nin simetrik üçgen formasyonundan bir kırılıma hazırlandığını, 0,46 dolardaki kilit desteğin, potansiyel bir geri dönüşe işaret ettiğini ve Ripple ile SEC davasının sonuca yaklaşmasının piyasa duyarlılığını artırabileceğini ifade etti.

XRP Fiyatı 1 Temmuz'da Toparlanıyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

XRP’nin hareketleri hakkında sıklıkla paylaşım yapan Javon Marks ise kısa süre önceki açıklamasında, varlığın önceki yıllardaki performansını yansıtması durumunda fiyatın 20 dolara hatta daha da yüksek bir noktaya patlayabileceğini iddia etmişti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.