Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Piyasadaki Çöküşün Ortasında Satın Alınabilecek En İyi Altcoinler!

Ünlü kripto analisti, çöküşün ortasında satın alınabilecek en iyi altcoinleri açıkladı. Listede hangi kripto para birimleri var? Detaylar haberin devamında;
Piyasadaki Çöküşün Ortasında Satın Alınabilecek En İyi Altcoinler!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, yayımladığı YouTube videosunda, kripto pazarının mevcut dinamiklerini inceleyerek seçtiği bazı altcoinlerin potansiyelinden bahsetti. Analist, özellikle üç altcoinden yakın gelecekte önemli yükseliş hareketleri bekliyor.

Poppe, analizinde öncü kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketleri ile daha geniş altcoin piyasası arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanarak yatırımcılar için stratejik bir bakış açısı sağlamaya çalıştığını ifade etti.

Bitcoin’in mevcut konsolidasyon aşamasını vurgulayan isim, BTC fiyatının dibe vurmasının altcoinlerin yükselmeye başlaması için başlangıç noktası olabileceğine dikkat çekti.

Analist ayrıca, altcoinlerdeki gizli potansiyeli vurgulamak için özellikle Bitcoin hariç piyasa değeri ile Bitcoin ve Ethereum hariç piyasa değerinin ölçümlerini derinlemesine incelediğini belirtti.

Poppe’un Seçimleri ETH, LINK ve ARB Oldu

Poppe’un seçtiği ilk altcoin Ethereum oldu. ETH’nin fiyat hareketlerini, Bitcoin yarılanması ve potansiyel düzenleyici onaylar da dahil olmak üzere daha geniş piyasa olaylarıyla ilişkilendiren isim, ETH’nin her zaman Bitcoin’in konsolidasyon dönemine bağlı bir hızda yükseleceğini ifade etti.

GCM Yatırım Banner

ABD’de spot Ethereum ETF onayı için son SEC tarihi ile ilgili olarak, “Odaklanmamız gereken asıl tarih Mayıs ayıdır ve muhtemelen bu, yükseklere doğru bir ivmeye yol açacaktır.” ifadesini kullandı.

Boğa koşusundaki olası fiyat hedefiyle ilgili olarak ise ETH’nin hala 8 bin dolar bölgesine doğru ilerlemeye devam edeceğini dile getirdi.

Poppe’un ikinci seçimi Chainlink (LINK) olurken haftalık grafikte LINK’in teknik kalıplarına ve BTC’ye karşı korelasyon pozisyonuna dikkat çekti. Altcoinin öncelikli olarak 17 dolar ila 18 dolar civarına yükselmesini beklediğini belirtti.

LINK Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Analistin üçüncü favori altcoini ise Arbitrum (ARB) oldu. ARB’nin son fiyat hareketlerine ve önemli bir yükseliş potansiyeline odaklanan Poppe, kilit giriş noktalarını belirlerken potansiyel büyümenin 3,50 dolar ve 5 doları işaret ettiğini ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.