Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Petrol Ofisi Yılın En İtibarlı Akaryakıt Şirketi Seçildi

Petrol Ofisi, bu yıl beşincisi düzenlenen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’de, akaryakıt alanında yılın en itibarlısı seçildi. İşte detaylar…
Petrol Ofisi Yılın En İtibarlı Akaryakıt Şirketi Seçildi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Pazarlama dergisi Marketing Türkiye ile Pazar araştırmaları üzerine çalışmalar yapan AKADEMETRE şirketinin işbirliğinde düzenlenen The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri yapılan törenle sahiplerini buldu. Bu yıl beşincisi yapılan törende Petrol Ofisi halk tarafından oylama sonucun, akaryakıt kategorisinde “yılın itibarlısı” seçildi.

Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, çalışmalarının şirket dışındaki ilk etkilerinin öncelikle sahadaki müşterilerden ve sektörden aldıklarını söyledi. Yapılan ödül töreninin ilk ve tek ulusal etkinlik olmasının yanında, ödül sahibinin halk jürisi tarafından seçilmesinin çok değerli olduğunu dile getirdi.

Petrol Ofisi 2018 yılı içinde itibarını en çok artıran akaryakıt şirketi oldu.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, 50’den fazla kategoride “Genel Başarı” ve “2018 Yılı Performansı” olmak üzere iki bölüm altında değerlendiriliyor. 12 ilde, 1200 kişi ile yüz yüze yapılan görüşmelerle 16 kriter üzerine sorular soruluyor.

Markaların değerini ve itibarını belirlemek için yapılan çalışmada; marka güvenilirliği, iletişim, sosyal sorumluluk, tavsiye, reklam, genel başarı gibi farklı alanlar üzerinde duruluyor. Yapılan araştırma sonucunda yıl içinde itibarını en çok artıran markalar, halk jürisi tarafından ödüllendiriliyor. Bu yıl akaryakıt sınıfında ödüle layık görülen ise Petrol Ofisi oldu.

Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, yılın itibarlısı ödülünü TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’ten aldı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Raffles Otel’de yapılan törene iş dünyasının önde gelen isimleri katılırken, ödül TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in elinden alındı. Pazarlama alanında yeni yapılanma konusuna dikkat çeken Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, yatırımların stratejik olarak planladığını, orta ve uzun vadeli etkilerini düşünerek hayata geçirildiğini söyledi.

GCM Yatırım Banner

Pazarlama departmanı olarak şirketin tüm birimlerinin birleştirici, yön verici bir çalışma prensibi ile hareket ettiklerini anlattı. Alakoç, aldıkları ödülün halk jürisi tarafından layık görülmesinin, daha farklı anlamlar yüklediğini ve daha değerli kıldığını dile getirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.