Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Peter Brandt’tan Kripto Yatırımcılarına Tavsiye: Kendinizi Tanıyın

Tanınmış kripto para analisti Peter Brandt, yatırımcılara nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair tavsiyelerde bulundu. Ayrıntılar geliyor…
Peter Brandt’tan Kripto Yatırımcılarına Tavsiye: Kendinizi Tanıyın
Yorum

Kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı analist Peter Brandt, işlem yapan tüccarlara tavsiyelerde bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Brandt, teknik analiz, göstergeler ve diğer küresel ekonomik verilerin, ticari karlılığa az katkıda bulunacağını söyledi.

Brandt, kendini tanıma ihtiyacının ve duyguların her fırsatta insanı nasıl zayıflatabileceğine dikkat çekti. Bunun karlı piyasa spekülasyonunun başlangıcı olduğunu iddia eden Brandt, altın bir tavsiye olarak yatırımcıların kendilerini tanıması gerektiğini belirtti.

Brandt paylaşımında, “Kendini bilmek ve duygularımızın bizi her fırsatta sabote etme yollarını kapatmak karlı piyasa spekülasyonunun başlangıcıdır. Kendini tanı” ifadelerini kullandı.

Kripto para piyasasında alım satım yapmak, kârlılığı en üst düzeye çıkarmak için piyasa dinamiklerinin ayrıntılı bir şekilde anlaşılmasını gerektirebilir. Bu ticaret şekli, uzun vadeli alıp tutma şekli yerine düzenli alım satım faaliyetlerini içerir.

Duygusallık içeren ticaret, tüccarlar tarafından sıklıkla başarılı ticaretin önündeki bir engel olarak tanımlanmıştır. Bunun nedeni, duygusal ticaretin çeşitli tehlikelere sahip olması ve fon kaybına neden olabilmesidir.

Korku ve Açgözlülük yatırımcıların duygu durumunu gösteren önemli bir göstergedir. Fiyatın çok yükseldiği dönemde piyasada açgözlülük hakim olurken, tersi durumda korku baskın olur. An itibarıyla endeks 53 ile nötr durumda bulunuyor. Piyasanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoin, 29.000 doların altında işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%