Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Pepsi Kendi NFT Koleksiyonunu Başlatıyor

Dünyaca ünlü içecek markası NFT sektörüne giriyor.
Pepsi Kendi NFT Koleksiyonunu Başlatıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Pepsi, Mic Drop genesis NFT koleksiyonuyla, firmanın NFT dünyasına ilk adımını attığını duyurdu. Markanın müzikteki köklerine bağlı olan Pepsi, koleksiyonunu Ethereum blok zincirinde yayınlanacak. Kullanıcılar için ücretsiz olarak 1.893 benzersiz üretken stil NFT’ler sunulacak. Bu rakam Pepsi’nin kurulduğu yıl baz alınarak seçildi.

Pepsi Mic Drop genesis NFT koleksiyonunun özel üretken özellikleri, markanın müzikteki hikayesine ve özür dilemeyen kola seven tüketicileri büyüleyen Pepsi lezzetleri paketini öne çıkarıyor.

Başkan Yardımcısı Todd Kaplan, Pepsi’nin her zaman müzik ve pop kültüründe güçlü bir mirasa sahip bir marka olduğunu belirterek, bu mirası yeni NFT dünyasına getirmekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Pepsi The Mic Drop
Kaynak: Pepsi

Hayranları için Pepsi Mic Drop genesis NFT koleksiyonunu oluşturduklarını ifade eden Kaplan, koleksiyonun tarihlerinden ilham almakla kalmadığını, aynı zamanda bu alanın gelecekte ne kadar erişilebilir hale geldiğini gördüklerini temsil ettiğini belirtti.

Pepsi Mic Drop NFT koleksiyonu, VaynerX holding çatısı altında bir danışmanlık şirketi olan VaynerNFT tarafından tasarlandı. Şirket, daha yönetilebilir gaz ücretleri ve güvenli katılım ile tüketiciler için adil bir deneyim sağlamak için kullanıcı deneyiminin başlangıcında bir bekleme listesi süreci uyguluyor.

Pepsi Mic Drop cüzdan bekleme listesi, 10 Aralık Cuma günü TSİ 20:00’de micdrop.pepsi.com’da açılacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%