Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Pentoshi: Bu Altcoin için Büyük Ralli Yolda! Sadece İki Hafta Var!

Başarılı analist Pentoshi, Ethereum tabanlı bir altcoin için büyük ralli beklentisinde olduğunu dile getirdi. Detaylar haberde;
Pentoshi: Bu Altcoin için Büyük Ralli Yolda! Sadece İki Hafta Var!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

2021 yılında amiral kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) boğa döngüsünün sonlanmasını önceki analizleriyle doğru tahmin eden popüler analist Pentoshi’den bu kez iddialı bir altcoin tahmini geldi. Pentoshi, Ethereum tabanlı altcoin Chainlink (LINK) için ses getirecek bir rallinin giderek yaklaştığını düşündüğünü söyledi.

Analist, Türkiye’de de çok sayıda yatırımcısı olduğu bilinen LINK’te iki hafta içinde sert hareketler görebileceğimizi ifade etti.

LINK için Ralli Beklentisi

Sosyal medyada Pentoshi lakabıyla nam salan analist, Twitter hesabından yaklaşık 658 bin takipçisine LINK için seslendi. Merkezi olmayan oracle ağı için temel ve teknik bilgilerin olası bir yükseliş için uyumlu hale geldiğine vurgu yaptı.

Kripto para biriminin, birkaç haftalık süreç içinde büyük bir temel katalizörün gelmesiyle görece güç gösterdiğini söyleyen analist, güçlü bir toparlanmanın yaşandığına dikkat çekti.

Olumsuz kripto para piyasası gelişmelerine rağmen yeni dip seviyelere düşmemesinin ve düşük seviye aralığını korumayı başarmasının ne denli dikkat çekici olduğunun da altını çizdi.

GCM Yatırım Banner

Pentoshi, gelecek iki haftalık sürece dikkat çekerek “Önümüzdeki iki haftalık zaman dilimi içinde ortaya çıkan staking ile LINK’in çok daha iyi performans gösterme şansının yüksek olduğunu hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Pentosh1

Analistin paylaşmış olduğu grafik incelendiğinde 9.63 dolar seviyesindeki hedefine doğru toparlanmadan önce LINK’te bir düşüş beklenmekte. Bu düşüş, derin bir düşüş olmayıp 6.60 dolar seviyesine kadar gidebilir.

LINK, Yüzde 40’ın Üzerinde Yükselebilir!

Haber yazımı esnasında LINK, 6.85 dolar civarında işlem görüyor. Bu da kripto para biriminin yüzde 40’ın üzerinde yükseliş getirecek bir ralli potansiyeli beslediğini ortaya koyuyor.

Geçen hafta paylaşılan bir Chainlink blog makalesine göre LINK için beta staking’in 6 Aralık tarihinde Ethereum (ETH) ana ağında yayınlanması planlanıyor.

Peki, bu durum beraberinde neler getirecek? Staking, LINK tutan kişilerin, Chainlink’in oracle hizmetlerinin güvenliğini yükseltmeye yardımcı oldukları için ödüllere hak kazanmalarına olanak tanımaktadır. LINK sahipleri, buna katılmak için Chainlink tokenlarını akıllı sözleşmede taahhüt edecek ve bunun sonucunda satışa sunulan LINK arzında azalma meydana gelecektir.

Cheds, Chainlink için Farklı Düşüncede

LINK için Pentoshi’den farklı düşünen analistler de var. Twitter’da yaklaşık 300 bin kişilik bir takipçi kitlesi bulunan analist Cheds, yakın zamanlı paylaşımında kripto para biriminin hala geniş bir aralık içinde işlem gördüğünü vurguladı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @BigCheds

LINK’in 7 aylık bir yatay aralıkta işlem görmeye devam ettiğini belirten Cheds, kripto varlığın hala bir düşüş trendi içinde seyrettiğini öne sürdü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.