Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Pegasus’tan Yurtlarından Ayrılan Öğrencilere Ek Bagaj Hakkı

Pegasus, yurtlarından ayrılan öğrenciler için 15 kg ücretsiz ek bagaj hakkı sunduğunu duyurdu. Önceden ödenen bagaj ücretleri ise geri alınabilecek...
Pegasus’tan Yurtlarından Ayrılan Öğrencilere Ek Bagaj Hakkı
HABER GİRİŞ

Afetin ardından deprem bölgesinden tüm uçuşların ücretsiz olduğunu duyuran Pegasus Hava Yolları, yurtlarından ayrılmak durumunda kalan öğrenciler için açıklama yaptı.

Pegasus, yurtlarından ayrılan öğrencilere, 11 Şubat – 22 Şubat 2023 arasındaki yurt içi uçuşlarda 15 kg bagaj hakkına ek, 15 kg daha ücretsiz olarak uçak altında taşıma hakkı sunduğunu bildirdi.

Ücretsiz ek bagaj hakkından yararlanmak için havalimanına öğrenci belgesiyle gidilmesi gerektiğini belirten Pegasus Hava Yolları, önceden bagaj ücreti ödemiş öğrencilerin, öğrenci belgesi ile web sitesinden başvuru oluşturup iadelerini alabilecekleri bilgisini paylaştı.

Hafta başında depremin ilk haftasında deprem bölgelerinden toplam 325 ek sefer gerçekleştirdiğini açıklayan firmanın dünkü bülteninde de afet yüzünden uçuşlarını gerçekleştiremeyecek yolculara tanınan ilave haklar vardı.

6 Şubat 2023 tarihinden önce satın alınmış olması şartıyla, 6 Şubat- 31 Mart 2023 tarihli uçuşlarına ait biletler için ücretsiz değişim, açığa alma veya iptal etme hakları sunuyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.