Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Patronun Geri Alımına Hisseler Tavan Dedi

REYSAŞ Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. hisseleri bugün geri alım duyurusu sonrası tavanı gördü. Detaylar haberde;
Patronun Geri Alımına Hisseler Tavan Dedi
HABER GİRİŞ

REYSAŞ Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden pay alım satım bildirimini paylaştı. Bildirimde, şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısı Egemen Döven’in RYSAS kodlu paylarda alım işlemi gerçekleştirdiği açıklandı.

Açıklamada, Döven’in geçen hafta bugün şirket hisselerinde 37,14 TL fiyattan toplamda 150.000 lotluk alım yaptığı bildirildi.

Son alış işlemi ile birlikte yönetim kurulu başkan yardımcısının şirket sermayesindeki payının 8 Nisan 2024 tarihi itibarıyla yüzde 8,69 seviyesine ulaştığı kaydedildi.

RYSAS Hisse 15.04.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Yönetim kurulu başkan yardımcısının alımı hisseler için pozitif algılandı. Şirketin alım haberini paylaştığı günde hisseler tavana çıktı.

Haftanın ilk işlem gününe 39,5 TL’den başlangıç yapan RYSAS, öğleden önce tavana çıkarak 43,68 lirayı gördü.

GCM Yatırım Banner

Son artışla birlikte RYSAS kodlu hisselerde yıllık prim yüzde 200’ü aşarken, aylık kazanç yüzde 41, haftalık ise yüzde 29’u buldu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın