Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Parasını 10 Kat Artırmak İsteyenlere 5 Meme Coin Tavsiyesi Geldi!

Ünlü kripto analisti, 10 dolar sermayeyi 100 dolara çıkarmak için bu hafta radara takılan bazı meme coinlerin takip edilmesini tavsiye etti. Detaylar;
Parasını 10 Kat Artırmak İsteyenlere 5 Meme Coin Tavsiyesi Geldi!
HABER GİRİŞ

Pek çok kripto analisti, altcoinlerin bu günlerde yeni zirvelere ulaşmasıyla, piyasanın yükseliş eğilimi için açık mesaj verdiğini belirtiyor. Bu eğilimin, korku ve açgözlülük endeksine göre tüccarların duygularındaki artan açgözlülükle birlikte oluştuğuna dikkat çekiliyor.

Küresel kripto market değeri ve işlem hacmi son 24 saatlik zaman diliminde dikkat çekici artış sergilerken, devam eden yükseliş piyasası durumunun ve Bitcoin (BTC) fiyatının 71 bin dolar seviyesini aşmasının, yüksek potansiyelli meme coinlere yatırım yapmak için mükemmel bir zaman olduğu üzerinde duruluyor.

Fırsat sunan meme coinlere değinenen analistlerden biri olan Pooja Khardia, kısa vadede 10 kat kazanç elde etmek için satın alınabilecek en iyi beş meme coin seçeneklerini takipçileriyle paylaştı.

Gamestop (GME)

Sadece bir ay gibi kısa bir zaman diliminde yüzde 1570 gibi uçuk seviyede bir getiri sunan GME’nin şu anda en kârlı meme coin olduğunu söyleyen analist, şimdilik kısa bir düzeltme sürecinde olan altcoinin, daha önceki ralliye dayanarak yakında geri dönmesi gerektiğine dikkat çekti.

Gamestop Fiyatı Güçlü Yükseliyor
Kaynak: CoinMarketCap

O dönemde Gamestop fiyatının 0,0219 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yükseldiğini anımsatan isim, benzer bir ralli ile Gamestop’un önümüzdeki günlerde 10 kat kazanç sağlayabileceğini öne sürdü.

GCM Yatırım Banner

Ben The Dog (BENDOG)

BENDOG fiyatının önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,05124 dolara ulaştığı Mart ayından itibaren benzer bir yükseliş yaşadığını söyleyen uzman, fiyatın aylık bazda yüzde 900‘ün üzerinde arttığı ve yüzde 100’lük artışın son 24 saat içinde gerçekleştiği bilgisini verdi.

Bunun sonucunda 0,05971 dolarlık yeni zireye ulaşıldığını ifade ederken, meme coinin güçlü yükseliş trendinin yeni fırsatlar sunmaya devam ettiğine dikkat çekti.

Pepe Coin (PEPE)

Geçen ayki yüksek kârlı performansının ardından yatırımcısının heyecanının henüz tükenmediğini belirten Khardia, şimdi, PEPE fiyatının tekrar yükseldiğini ve şu anda ATH’den sadece yüzde 15 uzakta olan 0,00001468 dolar seviyesinde olduğunu bildirdi.

PEPE Fiyatı Bugün Hareketsiz Seyrediyor
Kaynak: CoinMarketCap

Analist, tahmini doğrultusunda önümüzdeki günlerde meme coinin fiyatının 0,00002 dolara kadar uzanan büyük bir yükseliş gerçekleştirebileceğini ifade etti.

Dogwifhat (WIF)

Piyasaya sürüldüğünden beri talep gören ve yatırımcıları için büyük kazançlar sağlayan Solana tabanlı meme coin Dogwifhat’in tüm zamanların en yüksek değerinden yüzde 28 oranında geride olduğunu söyleyen analist, WIF fiyatının 10 dolara yükselebileceğini iddia etti.

Büyük potansiyel sunan meme coinin, şu sıralar satın alınabilecek en iyi meme coinler arasında olduğunu düşündüğünü sözlerine ekledi.

Slerf (SLERF)

En iyi performans gösterdiği günlerinden uzak olsa da mevcut rallisinin fiyata yeniden güç kazandıracağını söyleyen uzman, SLERF’in son 24 saat içinde yüzde 20‘ye yakın değer kazanmasına dikkat çekti.

Piyasa ve işlem hacmindeki etkileyici yükselişle birlikte artan ağ etkinliğinin, meme coin için daha da yüksek kazançlara işaret ettiğinin altını çizdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.