Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Paralar Katlanacak! Bu 4 Altcoin için Büyük Yükseliş Beklentisi!

Altcoin fiyatları son dönemde hareketlenirken ünlü analist, boğa koşusunda en çok kazandıracak dört altcoini seçti. Detaylar haberin devamında;
Paralar Katlanacak! Bu 4 Altcoin için Büyük Yükseliş Beklentisi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto dünyasının önde gelen analistlerinden Michael van de Poppe, YouTube’daki son videosunda yeniden canlanmasını beklediği boğa koşusu için dört altcoin seçti. Analist, bu altcoinlerin diğer kripto varlıklardan daha iyi performans gösterebileceğine ve Bitcoin fiyatının yakın zaman içinde 48 bin dolara yükseleceğine inandığını belirtti.

Analist, kripto piyasasında son dönemde baskınlığı yükselen Bitcoin’in (BTC) fiyat rallisinin yanı sıra Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Arbitrum (ARB) ve Optimism (OP) gibi altcoinlerin de yatırımcılarına yüksek kazanç sağlamasının muhtemel olduğunu ifade etti.

Poppe, öncelikle Bitcoin’in şu anki geri çekilmeye rağmen son dönemde yükseliş gösterdiği bir aşamada olduğunu ve potansiyel bir zirve olasılığının bulunduğunu açıkladı.

“Sermaye Yakında Altcoinlere Akmaya Başlayacak”

Spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanacağına dair spekülasyonların yarattığı heyecanın mevcut olduğunu söylerken sermayenin altcoinlere akmaya başlamasının zamanının yaklaştığından bahsetti.

Önümüzdeki süreçte volatilitenin Bitcoin’den giderek uzaklaşması ve Ethereum gibi altcoinlerin yüksek getiri sağlamasının muhtemel olduğunu öne sürdü.

GCM Yatırım Banner

ETH yatırımcılarının Spot Ethereum ETF’nin onaylanmasını beklemekte olduğuna ve bu durumun varlıktaki kazançları körükleyebileceğine dikkat çeken Poppe, ETH fiyatının, BTC’deki bir düzeltmeyle paralel hareket gösterebileceğini ancak bu döngüde ETH fiyatı için hedefin 3 bin dolar olduğunu belirtti.

Bitcoin hakimiyetinin zirveye çıkmasıyla Chainlink, Arbitrum ve Optimism gibi altcoinlerin yükselmesinin muhtemel olduğunu da değindi.

Tıpkı 2019 ve 2020’de görüldüğü gibi, Chainlink fiyatının haftalarca süren yatay hareketin ardından yükselişe geçtiğini ve LINK’in, birden fazla yükseliş göstergesine sahip olduğunu söyledi.

OP Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Poppe, Arbitrum ve Optimism’de de büyük bir yükseliş eğilimi tespit etti ve bu iki altcoinin birikim aşamasını tamamlayarak bir kırılımla sert yükseliş için hazırlandığını belirtti.

Haber yazımı esnasında, Bitcoin fiyatı 41 bin dolar seviyesine yakın seyrederken ARB ve OP ise sırasıyla 1,10 dolar ve 2,25 dolardan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.