Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Panelsan ve Formet Yeni İşlerini, Jantsa Kredi Notunu Duyurdu

Panelsan Çatı yeni siparişini, Formet Toki projesi için imzaladığı sözleşmeyi, Jantsa ise JCR Avrasya tarafından yapılan kredi değerlendirmesini açıkladı.
Panelsan ve Formet Yeni İşlerini, Jantsa Kredi Notunu Duyurdu
HABER GİRİŞ

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yeni iş ilişkisi hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) açıklama yaptı. Ankara merkezli özel bir firmadan KDV dahil 44.391.600 TL tutarında sandviç panel siparişi alındığı bildirildi.

Formet Metal’den Yeni Sözleşme Haberi

Formet Metal ve Cam Sanayi A.Ş. Konya’da yapılmakta olan Toki projesine dair açıklama yaptı. Yıl sonuna kadar teslim edilmesi planlanan, 13 Milyon TL tutarında 2.556 adet kapı teslimini içeren sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Jantsa Kredi Notu Değerlendirmesi

Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş.  JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. tarafından tamamlanan yıllık kredi derecelendirme sürecine dair açıklama yaptı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda şirketin uzun vadeli ulusal kurum kredi rating notu AA + (tr), kısa vadeli ulusal kurum rating notu J1 + (tr), görünümleri ise durağan olarak belirlendi.

Uzun vadeli uluslararası yabancı para kurum kredi notu BB, uzun vadeli uluslararası yerel para kurum kredi notu BB, görünümleri ise negatif olarak açıklandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.