Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Panelsan ve Despec Bilgisayar Yeni Anlaşmalarını Duyurdu

Panelsan ve Despec Bilgisayar yeni iş anlaşmaları hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
Panelsan ve Despec Bilgisayar Yeni Anlaşmalarını Duyurdu
Yorum

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş yeni iş ilişkisine yönelik Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulundu.

Panelsan, Ankara merkezli özel bir firmadan KDV dahil 79.650.108,20 TL tutarında üç ayrı sandviç panel siparişi aldığını açıkladı.

Şirket yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine etkisinin olumlu olacağını bildirdi.

Panelsan Grafiği Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Panelsan’ın (PNLSN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.40 itibarıyla en yüksek 37.78’i, en düşük ise 37.7’yi gördü. Saat 16.39 itibarıyla yüzde 0.86’lık artış ile 37.782den işlem gördü.

Despec Bilgisayar ise Edwaybuy International Telekomünikasyon İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ile +360 markalı ürünlerin Türkiye’deki tek distribütörü olmasını sağlayan anlaşmanın imzalandığını açıkladı.

IoT (Nesnelerin interneti) ve akıllı cihazların inovasyonuna odaklanan +360, dünyanın dört bir yanındaki insanlara lider teknolojisiyle donatılmış akıllı ve güvenli bir yaşam tarzı sunmayı hedeflediği aktartıldı.

Şirketin satışlardan yıllık 15 milyon dolar satış hedeflediği bildirildi.

Despec Bilgisayar Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin (DESPC) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.40 itibarıyla en yüksek 17.8’i, en düşük ise 17.78’i gördü. Saat 16.42 itibarıyla yüzde 1.31’lik artış ile 17.76’dan işlem gördü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu