Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Pamel ve Pardus Yatırımını, Mia ise Yeni Anlaşmasını Duyurdu

Borsa İstanbul’da işlem gören Pamel ve Pardus yatırımlarıyla ilgili bilgi verirken Mia Teknoloji yeni anlaşmasını açıkladı. İşte detaylar;
Pamel ve Pardus Yatırımını, Mia ise Yeni Anlaşmasını Duyurdu
Yorum

Pamel Yenilenebilir Elektrik Üretim (PAMEL), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı paylaşımda, sahip olduğu 2 adet hidroelektrik santrali (HES) ve 4 adet güneş enerjisi santrali (GES) olmak üzere toplam 6 adet santralin arasında bulunan Tortum HES ile ilgili bilgi verdi.

Şirket, Tortum HES’in mevcut üretim kapasitesinin yükseltilmesi için 2021’in Mart ayı içerisinde yapımına başlanan Şenyurt üretim Hattı yatırımının tamamlandığını, deneme üretiminin başladığını belirtti.

PAMEL, günlük yüzde 4,4 artışla 283 TL’den işlem gördü.

Pardus Girişim

Borsa İstanbul’da PARDUS koduyla işlem gören Pardus Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Neo Portföy Yönetimi tarafındna kurulan ve diğer girişim sermayesi yatırımcıları ile beraber yatırım yapmayı planlayan “Neo Portföy Yönetimi Co-Ivestment 1 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu” katılma paylarına 1,9 milyon TL tutarında yatırım yapmaya karar verdiğini duyurdu.

PARDUS, günlük yüzde 5,8 kayıpla 6,2 TL’den kapanış yaptı.

Mia Teknoloji

Mia Teknoloji (MIATK), bağlı ortaklığı Tripy Mobility Teknoloji ile Kütahya Belediyesi arasında elektrikli bisiklet paylaşım sisteminin kurulması ve işletilmesi için 10 yıllık protokol imzalandığını duyurdu.

Şirketin araç projeleriyle karbon ayak izini düşürmek, çevreci, ekonomik, sürdürülebilir ve daha yeşil dünya ekosistemine katkının bulunulmasının hedeflendiği vurgulandı. Bu çerçevede akıllı şehir modeli kapsamında sürdürülebilir ulaşıma katkı sağlamak için il ve ilçe belediyeleriyle görüşmelerin sürdüğü ifade edildi.

MIATK, günlük yüzde 4,8 düşüşle günü 105,6 TL’den tamamladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu