Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

OYAK Yatırım Ortaklığı’nın Pay Başına Net Aktif Değeri 2 Katını Aştı

OYAK Yatırım Ortaklığı, KAP üzerinden pay başına net aktif değeri ile ilgili duyuruda bulundu. İşte detaylar...
OYAK Yatırım Ortaklığı’nın Pay Başına Net Aktif Değeri 2 Katını Aştı
Yorum

OYAK Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Borsa İstanbul Anonim Şirketi’nde (BİAŞ) oluşan 13,5 TL ağırlıklı ortalama fiyatın, pay başına net aktif değerin 2 katını aşması sebebiyle açıklamada bulundu.

Şirketin 29.12.2022 tarihi itibarıyla net aktif değer tablosuna göre pay başına net aktif değeri 3.312865 TL olduğu açıklandı.

Açıklamada şirketin paylarında gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine etki edecek kamuya açıklanmamış herhangi bir özel durumun bulunmadığı ifade edildi.

Paratic Piyasalar OYAK Yatırım Ortaklığı Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

OYAK Yatırım Ortaklığı’ndan yapılan açıklama sonrası şirketin hisselerine (oyayo) göz attığımızda saat 12:25 itibarıyla en yüksek 13.2’yi, en düşük ise 13.2’yi gördü. Saat 14:16’dan itibaren yüzde 1.36’lık yükselme görüldü.

Paratic Piyasalar OYAK Yatırım Ortaklığı Grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Oyayo hisseleri saat 14:49’dan itibaren yüzde 2.05’lik yükselme ile 13.47’den işlem gördü. Şirketin hisselerinde günlük bazda yüzde 1.36’lık, aylık bazda yüzde 16.35’lik ve yıllık bazda ise yüzde 97.36’lık yükselme görüldü. Bunun aksine haftalık bazda yüzde 2.83’lük azalma kaydedildi.

 

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu