Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ostim Hisseleri Yatırımcı ilişkileri Yöneticisinin Ayrılığına Tepki Vermedi

Ostim, yatırımcı ilişkileri yöneticisinin şirketten ayrıldığını açıkladı.
Ostim Hisseleri Yatırımcı ilişkileri Yöneticisinin Ayrılığına Tepki Vermedi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) şirketin yatırımcı ilişkileri yöneticisi hakkında bildirimde bulundu.

Buna göre Ostim Endüstriyel; “Şirketimiz Yatırımcı İlişkileri Yönetici’liğini yapan Sn. Murat KEDİCİ bugün itibariyle görevinden ayrılmış bulunmaktadır” ifadeleriyle açıklama yaptı.

Geçen haftanın son işlem günü 1,73 Türk lirasıyla işlem gören OSTIM kodlu hisse senetleri, 15 Kasım seansına yatay başladı.
Ostim Hisse 15 Kasım
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Açılışta en yüksek 1,75 Türk lirasına çıkarken sonraki saatlerde fazla değişim göstermedi. TSİ 15.34’te 1,73’te işlem gören hisselerin gün içi hareket aralığı 1,72 – 1,75 Türk lirası oldu.

Aşağı yönlü seyir durumunda izlenecek ilk teknik destek seviyesi 1,71 TL iken yukarı yönlü hareket durumunda 1,74 TL’de durdu.

Son verilere göre OSTIM hisseleri haftalık bazda yüzde 3,9 düşerken aylık bazda yüzde 2,4 değerlendi. Bir yılın yükseğini 2,71 lira ile Mart ayında kaydeden hisseler, bir yılda ise yüzde 26,5 civarında değer kaybetti.

GCM Yatırım Banner

Murat KEDİCİ’nin ayrılığına ilişkin bildirimim ardından Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş., Yatırımcı İlişkileri Bölümü veya Bağlantı Kurulacak Şirket Yetkilileri olarak Bünyamin KANDAZOĞLU ve İsa GÖÇER’i gösterdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.