Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Opel Grandland X’e OPC Line Donanım Paketi!

Opel X ailesinin en yeni üyesi Grandland X'e OPC Line donanım paketi getirildi!

Frankfurt Otomobil Fuarı sonrasında satışa sulunan X ailesinin en genç üyesi Grandland X, müşterilerine sunacağı farklı aksesuarla geldi. Birleşik Krallık’ta Vauxhall ismiyle satışı yapılan SUV’un, Alman tarzını yansıtacak bir çok unsura sahip. OPC Line’ın donanım seviyesinde sunulan ekstralar, taşınacak eşya konusunda sizlere farklı geniş kitler sunuyor.

PSA’ya geçişle birlikte üretim süreci Fransız firmaya geçmişti. Opel’de yeni üye Grandland X’in daha hızlı tanıtma ve insanları alıştırma maksadıyla OPC üzerinden güzel saklama alanlı aksesuarlarını gösterdi.

Yeni SUV’un yaşam ve taşıma alanları oldukça büyük.

Görünümü yeni nesil Insignia dahil Astra ile grafiksel benzerlikler taşıyor. Frontera’dan sonra atılan ilk SUV araç olan X’ler, artık sizlere ufak fiyat farklarıyla ekstra özellikler de sunuluyor.

Grandland X, tatile ne kadar eşyayla çıktığınıza pek de aldırış etmeyecek.

İlk olarak tavan bagajı sunuluyor ve hacmi 460 litre. OPC Line donanımlı bu aracın koltuklarını yatırdığınız taktirde 1652 litrelik taşıma kapasitesi sunacak. Eşyalarınızı şimdiden 2 bin litreden fazla bir alana bölebilirsiniz.

OPC Line seçimiyle hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri 217 Euro farkla alıyorsunuz.

Tavan bagajından sonra sizlere çift bisiklet taşımayı sağlayan askılıklar veriliyor. Böylelikle eşiniz veya çocuğunuzla gezintilere çıkabileceksiniz.

Kış sporlarına yatkınlığınız varsa Grandland X’te yine ona uygun olan yer mevcut.

Tavana monte edebileceğiniz bir aparatla kayak ve snowboard takımlarınızı taşıyabileceksiniz.

Grandlan X’in her keseye uygun motor yelpazesi var.

Giriş olarak 1.2L 130 beygirlik seçeneği otomatik ve manuel olarak tercih edebiliyorsunuz. 1.2L ünite benzin seçeneğinde tutuluyor. Fiyat aralığı 139.900 ile 186.900 TL arasında.

1.6L dizel motor isterseniz de 120 beygir güçlerle satın alabiliyorsunuz. Fiyat aralığı 176.90 ile 223.900 TL arasında değişiyor. Aldığımız bilgilere göre Türkiye bayilerinde de OPC Line donanım paketini alabileceksiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle