Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Önümüzdeki Birkaç Gün İçinde XRP Fiyatını Bunlar Bekliyor!

Tanınmış kripto tüccarı ve analisti Michael van de Poppe, popüler altcoin XRP'yi analiz etti ve beklentilerini sıraladı. Detaylar haberde;
Önümüzdeki Birkaç Gün İçinde XRP Fiyatını Bunlar Bekliyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto dünyasını uzun süredir meşgul eden Ripple ile SEC arasındaki dava 2023 yılına sarkarken, yatırımcılar Ripple ağının yerel para birimi XRP’nin fiyat hareketlerini yakından takip etmeye devam ediyor. Son günlerdeki inişli çıkışlı hareketleri dikkat çeken altcoinin fiyatına dair bir analiz de ünlü analist Michael van de Poppe’den geldi.

Analist, kripto para biriminin mevcut fiyatını değerlendirirken, kritik seviyelerin altını çizdi.

XRP için Hareketli Bir Gün!

İşte Michael van de Poppe’nin yorumları ve XRP güncel fiyatına dair dikkat edilmesi gerekenler:

  • XRP, Asya piyasasının erken saatlerinde beklenmedik spekülatif bir düşüş gördü ancak kısa sürede toparlanma yaşadı.
  • XRP, fiyattaki yüzde 4’lük artışın ardından haber yazımı esnasında 0.35 dolar seviyesinin üzerinden işlem görüyor.
  • Günlük RSI hattı, aşırı alım bölgesine doğru olumlu bir şekilde eğim gösteriyor.

Poppe, XRP için Kritik Seviyelere Dikkat Çekti

Popüler kripto tüccarı ve analisti Michael van de Poppe, XRP fiyatının önümüzdeki günlerde neler yapabileceği, hangi noktaları hedefleyebileceği hakkındaki bazı görüşlerini belirtmek için günün erken saatlerinde Twitter üzerinden görüşlerini paylaştı.

XRP’nin yukarı doğru hareket edebilmek için 0.33 doları tutması gerektiğine inandığını belirten analist, XRP pazarında bir ton likidite çekildiğini, 0.265 dolara düşmediğini ancak 0.34 doları kaybetmenin olumsuz olduğundan bahsetti.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @CryptoMichNL

Poppe son olarak “Tercihen 0.33 doların tutulduğunu görmek isterim ve sonra yukarı doğru ralli yapabiliriz” ifadelerini kullandı.

XRP Fiyatında Son Durum

Kripto para birimi, son güne göre yüzde 4’ün üzerinde bir fiyat artışının ardından 0.3525 dolar civarında işlem görüyor. Bununla birlikte, kripto varlık geçen haftaya göre hala yüzde 1’den fazla kırmızıda.

Fiyatı geçici olarak günlük en düşük seviyeleri gördükten sonra, bugün XRP için satın alma hacminde bir artış oldu. Satın alma hacmi, XRP’nin fiyatını tekrar mevcut seviyesine çekmeyi başardı ve havale tokenının fiyatını 9 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) çizgisinin hemen altında bıraktı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Günlük RSI göstergesi dikkate alınırsa, XRP fiyatı 9 günlük EMA seviyesinin üstesinden gelmek için yeterli yükseliş desteğine sahip olabilir.

Haber yazımı esnasında, günlük RSI çizgisi, dünkü yükseliş eğilimini takiben RSI SMA çizgisinin üzerinde konumlanıyor. Buna ek olarak, günlük RSI çizgisi de aşırı alım bölgesine doğru eğimli görünümde.

XRP’nin fiyatı 9 günlük EMA direncini kırabilirse, üstesinden gelmesi gereken bir sonraki zorluk, aynı zamanda 0.3561 dolarlık kilit direnç seviyesinde duran 20 günlük EMA çizgisi olacaktır.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.