Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Oncosem’den Büyük Başarı! 40 Milyon TL’lik İhale Zaferi

Oncosem bugün KAP üzerinden İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile 39,9 milyon liralık dev kemoterapi hizmet alım sözleşmesi imzaladığını açıkladı. İşte detaylar;
Oncosem’den Büyük Başarı! 40 Milyon TL’lik İhale Zaferi
HABER GİRİŞ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM) tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan sözleşmeye ilişkin açıklamada bulundu.

Şirketin bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ve “Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı” ihalelerine katıldığını bildirdi.

Söz konusu ihalede başarılı olunduğunun 21 Haziran 2024’te KAP açıklamasında duyurulduğu anımsatıldı.

İhale komisyonu tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda, Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için yapılan kemoterapi hizmet alımı ihalesinin 23 milyon 792 bin 433,55 lira bedelle sonuçlandığı kaydedildi.

Avrupa Yakası Sağlık Tesisleri için yapılan kemoterapi hizmet alımı ihalesinin ise 16 milyon 141 bin 507,78 lira bedelle sonuçlandığı bildirildi. Toplamda 39 milyon 933 bin 941,33 lira değerindeki sözleşmelerin, bağlı ortaklık tarafından imzalandığına dikkat çekildi.

GCM Yatırım Banner
Paratic Piyasalar Oncosem Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Yatırımcısına yıllık bazda yüzde 57,93 oranında kazanç sağlayan ONCSM payları aylık bazda yüzde 8,78 oranında yükseldi. Hisse haftalık bazda ise yüzde 15,31 oranında artış gösterdi.

10 Temmuz’daki işlemlerine 160,3 liradan başlayan ONCSM payları bugün TSİ 14.46 itibarıyla yüzde 6,67 düşüşle 149,8 lira seviyesini test etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.