Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Oncosem Milyonluk Sözleşmesiyle Dikkat Çekti

Oncosem Onkolojik, 7,6 milyon TL'lik sözleşmeyi imzaladığını KAP üzerinden duyurdu. Detaylar haberde...
Oncosem Milyonluk Sözleşmesiyle Dikkat Çekti
HABER GİRİŞ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan sözleşme hakkında açıklamada bulundu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada bağlı ortaklığı Santek Sağlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 3 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı ” sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

Söz konusu sözleşmesinin 7.655.705,00 TL bedelle imzalandığı not edildi. Anlaşmanın ciro ve kârlılığa olumlu yönde etki etmesi bekleniyor.

Oncosem Onkolojik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Oncosem Onkolojik sistemlerin borsada işlem gören hisseleri (ONCSM) güne 143,50 TL’den başladı. Anlaşma haberi ile 148 TL’ye yükselen hisseler günlük bazda yüzde 2,4 yükselişte.

Yıllık bazda yüzde 54,22 kazandıran hisselere, aylık bazda yüzde 21,15 kaybettirdi. Haftalık bazda ise yüzde 4’deb fazla kaybettirdi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.