Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Oncosem Bağlı Ortaklığının İhale Aldığını Açıkladı

Oncosem Onkolojik bağlı ortaklığının katıldığı ihale hakkında açıklamada bulundu. Şirketin 7,6 milyonluk ihaleyi aldığını duyurdu. Detaylar haberde...
Oncosem Bağlı Ortaklığının İhale Aldığını Açıkladı
HABER GİRİŞ

Sağlık sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleyi duyurdu.

Şirket, bağlı ortağı Santek Sağlık Turizm Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’nin “Anadolu Yakası Sağlık Tesisleri için 1 Aylık Kemoterapi Hizmet Alımı ” ihalesine katıldığını duyurdu.

Söz konusu ihalenin 7.655.705,00 TL bedelle bağlı ortaklığın uhdesinde kaldığını duyurdu. İhaleyi düzenleyen kurum tarafından sözleşmeye davet mektubunun tebliğ edildiğini aktardı.

Oncosem Onkolojik
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören hisseleri bugün açılışı 151,1 TL’den yaptı. Saat 14.15’te 153,3 TL’ye yükselen hisseler kapanışı 151,9 TL’den yaptı. ONCSM hisseleri 3 aydır kaybettirmeye devam ediyor. Hisseler aylık bazda yüzde 10,86 kaybettirdi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın