Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ODINE’den Dev İmza: HGC ile Milyon Dolarlık Anlaşma!

ODINE, Hong Kong'un önde gelen sabit hat operatörü HGC ile imzaladığı dev iş anlaşmasını KAP üzerinden açıkladı. Detaylar haberin içerisinde;
ODINE’den Dev İmza: HGC ile Milyon Dolarlık Anlaşma!
HABER GİRİŞ

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. (ODINE) bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildiriminde, uluslararası alanda yeni bir iş ilişkisi kurduğunu duyurdu. Şirket, Hong Kong’un önde gelen uluslararası sabit hat operatörü olan “HGC Global Communications Limited” ile bir Hizmet Sözleşmesi imzaladı.

Sözleşmenin uluslararası ses ağlarının dönüşümü ve otomasyonunu içerdiği kaydedildi. 13 Mayıs 2024 (Dün) tarihinde imzalanan sözleşme kapsamında anlaşmanın süresi 3 yıl olarak belirlendiği bildirildi.

Bu sürenin sonunda otomatik bir yıl uzatma opsiyonu bulunduğu paylaşıldı. Toplam sözleşme bedelinin ise 1 milyon 69 bin 200 dolarak olduğu açıkladı.

Odine Solutions, sözleşme kapsamında Odine Nebula+ hibrit ses yönetim platformunu ve Odine bulut altyapısını kullanarak HGC’nin ana merkezinde bir dizi hizmet sunacak.

Bu anlaşmanın, HGC’nin sunduğu hizmetleri tek bir merkezden yönetmesini ve toptan ses trafiği operasyonlarını maliyet etkin bir şekilde denetlemesini sağlaması hedefleniyor.

GCM Yatırım Banner
Paratic Piyasalar Odine Teknoloji Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Mart 2024’te halka arz olan ODINE payları yatırımcısına aylık bazda yüzde 19,25 oranında kaybettirdi. Hisse haftalık bazda ise yüzde 14,78 oranında düşüş gösterdi.

Gün içinde 62,8-69 lira seviyesinde gezinen ODINE payları bugün TSİ 11.52 itibarıyla yüzde 4,01 düşüşle 67 lirayı test etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.