Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

O Altcoin için Tüm Hedefleri Tutan İsim “Nisan’da 1 Dolar” Dedi!

Ripple ağının para birimi XRP'nin Nisan ayı itibarıyla yüzde 130'luk ses getiren bir yükseliş gerçekleştirmesi muhtemel! İşte ünlü analistin hedef tahtası...
O Altcoin için Tüm Hedefleri Tutan İsim “Nisan’da 1 Dolar” Dedi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bitcoin’in bir süredir seyreden düşüş eğiliminin ardından 68.150 dolara kadar çıkış gösterdiği yeni günde kripto para piyasalarındaki yeşil görünüm XRP’de ufak da olsa etkisini gösterdi. Son 24 saatte 0,5711 dolar seviyesine kadar düşen altcoin, FED ve Powell sonrasında oluşan olumlu hava ile 0,6239 dolara kadar yükseldi.

Çok sayıda tanınmış analist bu kıpırdanmanın, kripto varlığı yakın gelecekte birkaç yılın en yüksek seviyelerine taşıyabilecek büyük bir boğa koşusunun sadece başlangıcı olduğuna inanıyor.

Nisan Ayında 1 Dolar Gelecek mi?

XRP’nin daha önce belirlenmiş olan direnç bölgelerine ulaşması nedeniyle Nisan ayında 1 dolar hedefine ulaşabileceğini öne süren X camiasının tanınmış analisti Dark Defender bunlardan biri.

Analist, yakın zamanlı paylaşımında, XRP’nin önümüzdeki ay neden yüzde 130‘luk bir fiyat artışının eşiğinde olabileceğine dair açıklamalarda bulundu.

Dark Defender XRP Nisan'da 1 Dolar Olacak Diyor
Kaynak: X / @DefenderDark

28 Şubat’ta 0,58 dolar olan XRP fiyatı için göstermiş olduğu 1 Mart’ta 0,6462 dolar, 13 Mart’ta 0,77 ila 0,92 dolar aralığı hedeflerinin tuttuğunu; Nisan ayında 1 dolar hedefi için ise geri sayımın sürdüğünü belirtti.

GCM Yatırım Banner

Yeni yüksek seviye olan 0,75 dolar baz alınarak Fibonacci seviyelerini 0,9772 dolar-1,5048 dolar ve kısa vadede 2,3172 dolar olarak belirlediğini söyleyen Dark Defender, kısa süre önce başarılı bir şekilde çalışan 0,58 dolar destek hattına tekrar vurgu yaptı.

Yukarıda paylaştığı tablodaki yapının, XRP’nin bu seviyeyi koruyacağını gösterdiğini söylerken, “Ardından Nisan ayında gerçekleşmesini beklediğim hedeflere ilerleyecektir.” ifadesini kullandı.

Egrag “1,40 Dolar” Diyor

Bir diğer tanınmış XRP analisti Egrag Crypto ise paylaşımında, “Fibonacci 0,5 seviyesi şimdiye kadar bizi tuttu” derken, boğaların önemli bir hamle yapmaya hazır göründüğünü öne sürdü.

Popüler analist, bu koşulların önümüzdeki ay yaklaşık 1,40 dolarlık bir fiyat artışını tetikleyebileceğine inanıyor.

Uzmanlar, gelecek dönemde XRP’nin yükselişine katkıda bulunması muhtemel bir faktörün de daha fazla benimsenmesi olduğuna dikkat çekiyor. Bu hafta başında, önde gelen kripto para borsaları BitMEX ve Atlantis Exchange’in token ile ticaret hizmetlerini başlattığı hatırlatılıyor.

Geride kalan birkaç ay içinde XRP’yi yeniden listeleyen diğer şirketler arasında Gemini, Coinbase, Kraken, Crypto.com, Bitstamp ve çok daha fazlası yer alıyor.

Bir diğer unsurun hatta belki de en önemli unsurun ise Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davanın çözüme kavuşturulması olduğu belirtiliyor.

XRP Fiyatı 21 Mart'ta Yükseliş Görünümü Veriyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Piyasa değerine göre oluşturulan listenin altıncı sırasında yer alan XRP’nin fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,6210 dolar civarında seyrediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın