Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Netflix Türkiye’den Abonelik Ücretlerine Güncelleme! Zam Geldi!

Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine yüzde 40 civarında zam yaptı. İşte Netflix kullanıcılarının ödeyeceği yeni ücret...
Netflix Türkiye’den Abonelik Ücretlerine Güncelleme! Zam Geldi!
HABER GİRİŞ

Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı aynı zamanda yapım şirketi Netflix, yeni yılın ilk zammını yaptı. Türkiye’deki abonelerin ödeyeceği ücret artırıldı.

Türkiye’de büyük ilgi gören çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix, paket fiyatlarını yüzde 40 oranında artırdı. En son yapılan bu artış ile birlikte 10 ay içindeki 3. zam oldu.

Netflix Abonelik Plan Ücreti
Kaynak: Netflix

Yapılan zamma göre Temel Plan ücreti 44 lira 99 kuruştan 63,99 TL’ye, Standart Plan ücreti ise 69,99 TL’den 97,99 TL’ye yükseldi. Ayrıca Özel Plan ücreti ise 93,99 TL’den 130,99 TL’ye çıkarıldı.

Netflix Türkiye, ilk zammını Nisan 2022’de yapmıştı. Abonelik planlarına 11 TL ila 23 TL arasında artış gerçekleşmişti.

İlk zamdan 5 ay sonra Eylül 2022’de fiyatlarda ikinci kez artışa gidilmişti. Temel Plan ücretine 7 TL, Standart Plan ücretine 12 TL ve Özel Plan ücretine ise 16 TL zam yapılmıştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.