Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

NETAS, HTTBT ve GEREL’den Güncel Haberler

Hitit Bilgisayar Hizmetleri ve Netaş Telekomünikasyon yeni iş ilişkisini, Gersan Elektrik ise temettü açıklamasını yaptı. İşte detaylar;
NETAS, HTTBT ve GEREL’den Güncel Haberler
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler siparişlerini, temettü kararlarını, bilançolarını, iş ilişkilerini ve diğer gelişmelerini güncel olarak paylaşarak yatırımcılarını bilgilendiriyor. Hitit Bilgisayar Hizmetleri (HTTBT), Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni iş ilişkisini duyurdu.

Surinam ulusal havayolu firması Surinam Airways’in Hitit Bilgisar’a ait hizmet sistem çözümlerini kullanmaya başladığı, kullanım süresinin 5 yıl olduğu aktarıldı.

HTTBT, yatay seyrederek 29,4 TL’den işlem görüyor.

Netaş’tan Sipariş Açıklaması

Netaş Telekomünikasyon A.Ş, (NETAS), Superonline İletişim Hizmetleri’nden Unified Telco Cloud ürün projesi kapsamında Netaş Yerli Bulut Sunucularının temini 1.333.324 ABD doları tutarında sipariş aldığını duyurdu.

NETAS, günlük yüzde 1,8 kayıpla 28,94 TL seviyesinde seyrediyor.

GCM Yatırım Banner

Gersan Elektrik’ten Temettü Kararı

GEREL koduyla işlem gören Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi (GEREL), 2022 yılı net karından kar payı dağıtmayacağını, net dönem karının şirket bünyesinde bırakılmasına karar verildiğini duyurdu.
Şirket 2022 yılını 45.005.471 TL net kar ile tamamlamıştı.

GEREL, günlük yüzde 8,8 artışla 14,5 TL bandında ilerliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.