Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Nebati: KOBİ’leri Desteklemeye Devam Edeceğiz

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan ile görüşerek KOBİ'lere yönelik önemli mesajlar verdi. İşte detaylar...
Nebati: KOBİ’leri Desteklemeye Devam Edeceğiz
Yorum

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşme gerçekleştirdi.

Bakan Nebati, sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

Nureddin Nebati TÜMSİAD
Kaynak:Twitter

KOBİ’lerin Türkiye Ekonomi Modeli çerçevesinde üretim odaklı politikalarda stratejik bir öneme sahip olduğunu söyledi. KOBİ’lerin desteklenmeye devam edeceğini aktardı.

Maliye Bakanı Nebati, iş dünyası ile istişare odaklı gerçekleştirdikleri görüşmeleri sürdürdüklerini belirtti.

Görüşmede, ekonomik gelişmelerin sektöre etkilerini değerlendirildiğini bildirdi. Sektör temsilcileriyle görüşmelerin devam edeceğini, istişarelerin süreceğini kaydetti.

Bakan Nebati, iş dünyası ile bugün gerçekleştirilen görüşmelerin son ayağına gelindiğini söyledi. Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Başkanı Sayın Altuğ Erciş ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldiklerini aktardı.

Bakan, ”İstişare odaklı görüş ve önerilerin yanı sıra devreye aldığımız uygulamaların çıktılarını kapsamlı bir şekilde ele aldık.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu