Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Nebati: Hedeflere Ulaştıracak Adımları Atmaya Devam Edeceğiz

Bakan Nebati, Bakanlık bünyesinde yaptıkları çalışmalar hakkında sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.
Nebati: Hedeflere Ulaştıracak Adımları Atmaya Devam Edeceğiz
Yorum

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak “kararlılık” vurgusu yaptı. Sağlam ve ihtiyatlı bir kamu politikasıyla çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Bakanlık çalışanlarıyla bir arada olduğu bir görsel paylaşan Nebati, yoğun bir mesaide olduklarına dikkat çekti.

Vatandaşların ihtiyaçlarını gözeten, Cumhuriyetin 100. yılına yaraşır bir bütçe hedefi çerçevesinde, çalışma arkadaşlarıyla gün boyu çalıştıklarını belirtti.

Sürdürdükleri politikalar için sağlam ve ihtiyatlı diyen Nebati, güçlü Türkiye’nin inşası için orta ve uzun vadeli bir perspektif anlayışı ile faaliyetlerini sürdüreceklerini paylaştı.

Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak adımları kararlılıkla atmaya devam edeceklerini vurguladı.

Gün içinde emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) konusuyla ilgili de Nebati’nin isminin geçtiği bir gelişme yaşanmıştı. T24’te yer alan habere göre EYT’de yaş sınırının Nebati tarafından ortaya atıldığı konuşulmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu