Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Naturelgaz, Gentaş ve QUA Granite’den Güncel Haberler

Naturelgaz kazandığı ihalenin sözleşmesinin imzalandığını açıklarken, Gentaş milyonluk yatırım teşviki belgesinin onaylandığını ve QUA Granite yeni sözleşmesini duyurdu.
Naturelgaz, Gentaş ve QUA Granite’den Güncel Haberler
HABER GİRİŞ

Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. ihale sonucu, Gentaş Dekoratif Yüzeyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. yatırım teşviki belgesi ve QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret yeni iş ilişkisi hakkında açıklamada bulundu.

Naturelgaz, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından açılan Doğalgaz (LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) veya CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz)) ihalesinin kazanılmasının ardından bugün sözleşmenin imzalandığını duyurdu.

Şirketin (NTGAZ) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.40 itibarıyla en yüksek 23.98’i, en düşük 23.88’i gördü.

Gentaş’ın Yatırım Teşvik Belgesi Onaylandı

Gentaş, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü tarafından 71.000.000 TL bedelli bina-inşaat, ithal ve yerli makine listesinden oluşan Yatırım Teşvik Belgesi talebinin onaylandığını açıkladı.

Şirketin (GENTS) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.40 itibarıyla en yüksek 6.61, en düşük ise 6.56’yı gördü.

GCM Yatırım Banner

QUA Granite ise Kahramanmaraş Afişin TOKİ Deprem Konut Konutları kapsamında Aşan Mühendislik Mek. Yapı İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılan 501 adet konut, 18 adet dükkan ve 1 adet cami inşaatı için KDV dahil 3.612.674,80 TL tutarında satış sözleşmesinin imzalandığını açıkladı.

Şirketin (QUAGR), kodlu hisselerini incelediğimizde saat 16.45 itibarıyla en yüksek 84.45’i, en düşük 83.85’i gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.