Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Milyonluk Anlaşmayı Yapan Şirketin Hisseleri Düşüyor

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş, KAP üzerinden milyonluk anlaşmasını duyurdu. Hisseleri düşmeye devam ediyor...
Milyonluk Anlaşmayı Yapan Şirketin Hisseleri Düşüyor
HABER GİRİŞ

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş, şirketin ciro ve karlılığını olumlu etkileyecek yeni sözleşmesini paylaştı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’nde faaliyet gösteren müşterileri ile sabit+ hareketli mobilya ve yatak teslimi ve montajı hususunda sözleşme imzalandığını duyurdu.

Şirket tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedelinin 42 milyon 500 bin TL olarak belirlendiği not edildi.

Sözleşme uyarınca imal edilecek ürünlerin tesliminin ve montajının sözleşme imzasından itibaren en geç 135 gün içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Doğanlar Mobilya Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Milyonluk anlaşma şirketin son iki gündür düşen hisselerini olumlu yönde etkilemedi. Dün kapanışı 13,14 TL’den yapan (DGNMO) hisseleri açılışta 13,28 TL’ye yükselmiş olsa da bu seyrini devam ettiremedi.

GCM Yatırım Banner

12,95 TL’ye kadar gerileyen hisseler, yıllık bazda yüzde 100,31 kazandırdı. Aylık bazda kazancı yüzde 16,05, haftalık bazda ise yüzde 5,12 kazandırdı. Mart ayında 10,48 TL’ye kadar gerileyen hisseler, Nisan ayına güçlü bir başlangıç yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın